Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol van Budapesten valami...

Hol van Budapesten valami nagy kisállat kereskedés, ahol tudnék venni olcsón vadászgörényt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 12:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és még valami: Hétvégén is nyitva legyen!
2009. okt. 16. 13:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem majdnem minde kerületben árulnak vadászgörényt pl.: csepelen (XXI.) a plázába is árulnak és hétvégén is nyitva van. De ha nagyon olcson akár ingyen akarsz akkor nézz szét a neten apronet.com expressz.hu vatera stb... sztem valaki örökbe is adná ingyen mert elég sok tervezetlen gyerekük is születik.
2009. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden nayobb állatkereskedés nyia van manapság hétévégén is és a görény elég divatos, ezért mindenki tartja.

De én is azt javaslom, előbb nézz körbe a google-on, rengeteg apróhirdetésben kínálnak nagyon olcsón vagy akár ingyen is göriket!

2009. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne állatkereskedésben nézd meg először, hanem inkább tenyésztőnél vagy apróhirdetésben, mert így 5-8ezerért hozzájuthatsz, vagy akár ingyen is, ha mázlid van, viszont állatkereskedésben 10ezer alatt nem találsz és nem is biztos, hogy jó ötlet, ahogy macskát és kutyát sem veszünk állatkereskedésben, mert bizonytalan az eredete és nemvalószínű, hogy eleget foglalkoznak ott velük...
2009. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
SEMMIKÉPP SE VEGYÉL VADÁSZGÖRÉNYT ÁLLATKERESKEDÉSBEN !!!interneten nézegess én 5000ért vettem nagyon okos és szelíd.Barátnőm állatkereskedésbe vette 2x annyiért minden baja van szegénynek 3x meg kellett műteni és harapós is.Ott nem tudod megnézni a szülőket pedig az elég fontos.
2009. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!