Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a degummal?

Mi lehet a degummal?

Figyelt kérdés
Egész nap gubbaszt, nyöszörög. Kb. 4 napja van egyedül, sajnos a társa meghalt, lehet már most depressziós? Ha kiveszem, felmászik a vállamra, de ott is elterül. Ha picit megböködöm, akkor arrébb megy, szóval olyan nagyon nem mozdulatlan. Mi lehet a baj?:(

2013. júl. 4. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Melege van. Nehogy hogutat kapjon, ok nagyon erzekenyek ra.

Arnyekos helyen van? Milyen meleg van a szobaban, ahol van?

Depresszios is lehet, talan jo lenne neki egy uj tars, a mieink sem birtak egyedul.

2013. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
árnyékos a szoba, a redőny is le lett húzva :(
2013. júl. 4. 18:59
 3/6 A kérdező kommentje:
most elindítottam nála a ventilátort, ügyeltem rá, hogy ne legyen huzatban. tettem a fagyasztóba egy követ, mindjárt be is teszem neki. nagyon remélem, hogy nem lesz baja :(
2013. júl. 4. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem depresszió. Mérgezés, hőguta, vércukor, vagy hasolo. Egzotikus végzettségű dokit kéne felhívnod, csinálni amit mond, aztán bevinni. Általános állatorvos, most nem elég.
2013. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lehúzott redőny ellenére ha 30 fok felé megy a hőmérséklet (idősebb, vagy vemhes állatnál 27 fok felé), hőgutát kaphat, ami életveszélyes a degu számára. Mielőbb vidd el dokihoz és kérlek írd meg, hogy mi lett vele! Doki nélkül jó eséllyel elpusztulhat a tünetek alapján. :(
2013. júl. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a degu sajnos meghalt... Megfázás, vagy valamilyen vírus lehetett, szurit is kapott, de sajnos pár órán belül elment :"(
2013. júl. 29. 23:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!