Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ajandekba kaptam egy arany...

Ajandekba kaptam egy arany horcsogot, mennyi idonkent kell tisztaba tennem?

Figyelt kérdés
Koszonom a valaszokat! :)
2009. okt. 18. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
ÉN AKKOR SZOKTAM, AMIKOR MÁR NEKI SEM KOMFORTOS, ÉS TE IS ÉRZED A PISI SZAGOT! SZOKTASD KÉZHEZ MINDEN NAP AKKOR SOK ÖRÖMÖD LESZ BENNE, NAGYON ARANYOS TUD LENNI, AHOGY MÁSZKÁL RAJTAD, ÉS EGY IDŐ UTÁN HA ELENGEDED A LAKÁSBAN ÉS BESZÉLSZ NEKI AKKOR ELŐJÖN A HANGODRA. : )
2009. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
legalább hetente, de ez a helye nagyságától is függ. ha kisebb, akkor hetente kétszer.
2009. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha már kezded érezni a szagot, ha odahajolsz! Azért nem jó nagyon sűrűn cserélni az almot, mert Ő szépen berendezget ott magának mindent! Ha házban van meg tudod figyelni, hogy hova jár ki "wc-re" és ha megoldható ott cseréld azt a részt többször... Van Neki "kamra" ahova a kajáját dugja. Na, ha nagyon gyakran cserélsz almot nem lesz meg az a rendszer amit kialakít magának. Tegyél sok vattát a forgácsra és MINDEN NAP CSERÉLD FRISSRE A VIZÉT! Imádják a csokit, de nem szabad adni neki!!!! Ha szőnyeged van a szobában, ne tedd rá, mert a szemmel nem látható atkák 1 hét alatt elpusztítják a hörit! Ha kézhez akarod szoktatni, úgy nyúlj hozzá, hogy ne ijedjen meg és akkor gyorsan fog menni! Jó szórakozást! :)
2009. okt. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Az aranyhörcsögök álltalában 1 helyre pisilnek. ha ezt a pisisarkot folyamatosan cseréled(2-3 nap). akkor elég csak 2 hetente takarítanod.
2009. okt. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én hetente kétszer takarítom, de van hogy elég egyszer is

ritkábban ne nagyon, mert fertőző lesz

2010. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!