Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyuszit csak ketrecben...

A törpenyuszit csak ketrecben lehet tartani? Szabadon nem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet szabadon tartani. nekem is van és nagyon élvezi ha kiengedem!
2009. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet szabadon is, csak meg kell oldani a teleltetését, erre a fából készült nyúlól talán a legjobb, vagy ha télre beviszed magadhoz. Szerintem ketrec azért nem árt neki mivel nyáron szellősebb, és ha elviszed netalán nyaralni akkor is jó ha van saját helye.

Ha szobában szeretnéd szabadon tartani azért nem árt neki valami amit az otthonának tekint egy nagyobb hordozó, vagy doboz ahová visszatud húzódni, meg egy alom tálca.

Azért is ajánlják a ketreces tartást mivel a nyuszi nagyon kíváncsi mindent megakar rágni, mindenhova fel akar ugrani, és éjszaka elég nagy zajt tud csapni, és fontos hogy a lakás is és ő is biztonságba legyen ha elmész otthonról. Én is ketrecben tartom, reggel este kijön futkározni játszani, egyébként alszik, már alkalmazkodott hozzánk.

2009. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, persze, úgy gondoltam, hogy lenne ketrece is és amikor csak lehet kint lenne, tartottunk már a házban nyuszit egyszer, amikor kiesett az alomból és mi neveltük fel, a cicákkal együtt nőtt fel és öregedett meg, most törpenyuszit szeretnék, azért kérdeztem
2009. okt. 19. 21:27
 4/6 anonim válasza:

ennyire hülye kérdést! nem véletlenül a humorba akartad tenni?! így hogy akarsz állatot tartani? bocs de ez a minimum amit tudni kéne!:S


LEHET minden állat szeret szabad lenni nem csak egy 50x20 cm-es ketrecbe lenni!


De persze határok közt mivel a szúnyogcsípésre allergiás tehát ha beoltatod akkor elméletileg télen, nyáron kint lehet!:) hidegtől nem lesz baja!

2009. okt. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A nyuszit gondolom lakásban szeretnéd tartani, hogy sok oromotok lehessen egymásbol. Lehet idovel szabadon tartani, de tényleg jo ha van egy helye ahova vissza tud vonulni, ha éppen magányra vágyik. Egyebként nagyon ontorvényu, szines természetu, huncut és aranyos állatkák, rettentoen kivancsiak. Gyorsan szobatisztaságra nevelhetok, egy kis WC sarok megfelelo alommal és a nyuszi eleinte megfigyelés alatt bátran futkározhat. Nyuszifuggo milyen gyorsan szokjátok meg egymást. Vigyázz a kábelekre, minden természetes anyagra, mert eloszeretettel kostolgatják.... Sok boldog nyuszis napot kívanok.

P.s. nekem is van egy nyuszim, szabadon a lakásban.

2009. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a 3. köcsögnek mi baja van? egyébként köszönöm
2009. okt. 26. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!