Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy 2 éves lány vadászgöré...

Van egy 2 éves lány vadászgörényem. Szeretnék venni mellé egy fiút. Megszoknák egymást? Többi lent

Figyelt kérdés

A lány ivartalanítva van,nem szaporítás céljából szeretném,csupán csak hogy játszanak. :)

Egy ivaros fiú vadászgörit tényleg nem lehet szobában bent tartani ( a szag miatt) ?

Később hogy viselkedne a fiú a lánnyal?Azt olvastam,hogy nem tarthatók együtt,csak párzás céljából...ez igaz? :/

Ha lehet akkor a témában jártasak írjanak/válaszoljanak!Köszönöm. :)



2013. júl. 16. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ivaros fiút semmivel sem célszerű együtt tartani. Ilyenkor a hormonok dolgoznak, bármire rávetné magát, a kislány meg érthető okokból ezt nem szeretné. Csúnya vége lenne. Ivartalanított fiút talán, de ez a jellemektől függ. Ha a lány nagyon domináns, lánnyal nem is lehetne együtt tartani, ilyenkor a fiúkkal "jobban kijön", de ez sem szentírás. Nézz ki egy fiút (talán mentett görény jó lenne), és mondd meg, milyen körülmények közé jönne. Akik foglalkoztak a fiúval, el tudják mondani, megfelelő lenne-e társnak vagy sem.
2013. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kis görényt vennék,a környéken erre felé sehol nincs görénymentés sajnos.

Ha mellette nőne fel,akkor is "rávetődne" később?

Egyáltalán nem domináns a lány,elég nagy anyai ösztön van benne még mindig.

2013. júl. 18. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, tenyésztőnél is szigorúan elzártak az ivaros hímek. De a téma pontosabb ismerete céljából javaslom, beszélj egy tapasztaltabb görényessel (akár tenyésztővel), a netnek hála, a távolság nem akadály. Tedd fel neki is a kérdéseket, hátha tud olyan áthidaló megoldást javasolni, amire én nem is gondoltam. (Én biztosan nem tartanék együtt ivaros hímet semmivel.)

Az anyai ösztön lehet káros, hiszen később akkor még dominánsabb lesz. :) Bár ha piciként kerül oda... mikor mi elhoztuk a mi kicsinket, egy "anyai ösztönöktől hajtott" nőstény még az utolsó pillanatban lecsapott rá, amíg elvégezte a dolgát, vitte volna magával és "magyarázott neki".

2013. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!