Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg a hörcsögöm! Nem tom...

Beteg a hörcsögöm! Nem tom mit tegyek! Segítség? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy hörcsögöm.Beteg,de nem tudom milyen betegsége van!

A szeme be van gyulladva meg egyszerűen nagyon nem szép látvány(képet azért nem csatolok mert így is borzalmas a szeme meg hát...).

Egyedül nem tudom elvinni az állatorvoshoz anyáék meg nem fognak velem ugrálni az állatorvoshoz és ezreket otthagyni az állatorvosnál egy höri miatt!Egyszerűen nem tudom mit tegyek mert ugye egyedül nem tudom elvinni az állatorvoshoz,anyáék meg nem visznek/vinnének el, de nem szeretném hogy szenvedjen. :"(

Apa azt mondja adjam oda a macskánknak ami szintén kínzás.Anya azt mondja hogy eresszem el az erdőbe(ott tuti nem élné túl szval az is kínzás).Nem ő az eggyetlen hörcsögöm szval a betegség nem fertőző.

Imádom azt a kis állatot és nem tudom elengedni de nem is szeretném hogy kínlódjon miattam.

Mit tegyek? :"(


2013. júl. 16. 20:59
 1/7 A kérdező kommentje:
És adok neki vitaminis vizet meg minden nap gyümölcsöt zölsgéget!Használhat?(Esetleg?)
2013. júl. 16. 21:05
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Ha nagyon szereted őt, akkor vedd rá a szüleid, hogy vigyék el (hidd el nem lesz sok, max 2 ezer, főleg ha beszélsz az állatorvossal, lehet megsajnál), vagy ha meg nem sikerül, akkor hogy ne szenvedjen szegény, akkor sajnos agyon kell ütni. Az gyors halál szegénykémnek. És elbúcsúzni tőle.:(

2013. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért egy kép jó lenne. Hívd fel az állatorvost, hátha tud mondani valamit, vagy esetleg ki tud menni hozzátok ha elmagyarázod neki a helyzetet. Gennyes a szeme? Mert azt valamennyire kamillával ki lehet törölgetni. Nem tudom mennyire ért az állatorvos a rágcsálókhoz, vagy kell-e ehhez szakértelem, de a biztonság kedvéért ikább rágcsás dokit hívj. Itt van pár doki száma, és ha nincs a közelben, akkor a Pazár Pétert hívd, ő hátha tud ajánlani a közelben dokit. Ezreket pedig nem kell otthagyni az orvosnál, és nem látom be az erdőben mitől lenne neki jobb. Elvinni miért nem tudod egyedül? Messze van? Esetleg ha igen, nincs egy ismerősötök aki el tudna vinni? Egy kicsit állatbarátabb mint a szüleid.
2013. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A linket kihagytam. [link] Balra állatorvos ajánló. Meg még annyit tudok ajánlani, hogy ha van regisztrációd, akkor facebookon van egy rodentológia nevű csoport( a fórum most nem működik),ott hátha tudnak segíteni, sokan értenek a hörikhez.
2013. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Más baja is van a szemén kívül? Azt nem tudtam pontosan kivenni.
2013. júl. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted nyúzd addig a szüleidet mig el nem visznekB-)
2013. júl. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kirilla14 válasza:
Ha más baja nincs a szemén kivül, eszik iszik élénken mászkál és teszi a napi teendőit, akkor ne ijedj meg, egyébként általában nem szoktak egy hörcsög miatt 500 ft nál többet elkérni a dokik hiszen a gyógyszer amit kap minimális mennyiségü nagyjából 0,5 mili, ezért tőlem még pénzt sem kértek. Ha valóban nincs más baja a szemén kívűl, ismétlem ön magam javaslom hogy langyos kamillával kenegesd a szemét, lehetőleg mindig legyen langyos mert akkor jobban hat, amíg el nem múlik, az én hörim szeme is megsérült egy szökés következtében, kamillázás után remekül rendbe jött.
2013. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!