Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulam véreset pisil. Ez...

A nyulam véreset pisil. Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 14:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
nem
2009. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Ez abnormális! szerintem vidd el állat orvoshoz! vagy nem tudom hogy az állatok menstruálnak e!
2009. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
nem, vidd el orvoshoz!
2009. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Ez ugye nem komoly kérdés? Mert ha az, mindjárt sikítógörcsöt kapok. Hogy lenne már normális? Ha te véreset pisilsz, az normális? Szerinted van bármi a húgyhólyagban, ami normális körülmények közt véres pisit okozna? Nem, nincs. Úgyhogy vidd el szerencsétlent dokihoz, ne a gép előtt ülj.
2009. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
nem normális! előttem szólóknak teljesen igaza van. az ha egy állat vagy ember véreset pisil sohasem lehet normális! szal előzzétek meg a bajt és vágjátok le most! finom a nyúlpörkölt^^
2009. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Sürgősen vidd orvoshz! A mi nyuszink is véreset pisilt, felhívtam az orvost, azt mondta, hogy nyulaknál ez normális, biztosan sok répát kapott. Két hét múlva elvittük - mert elegem lett és a nyuszi is kedvetlen volt - egy másikhoz és kiderült, "nőgyógyászati" daganatai voltak mindenhol. Sajnos el kellett altani.


Ne várj!!! Vidd gyorsan orvoshoz!

2009. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pirosas vizelet előfordulhat céklától, de azért tényleg vidd el orvoshoz.
2009. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Én szerintem egy jó nyúlpörkölt mint ahogy 15:28-as mondta egyész jó lenne! Nem nagy munka elvágod a nyakát megynúzod, ha akarod levágod külön a combját, mellét stb. és olajban fólia alatt párolod majd leveszed és kicsit pirossasra sütöd és lehet mellé fokhagymát és tejfölt is tenni! Köretnek gomba szósz, burgonyapüré, és lehet párolt rizst is! Uhhh már meg is éheztem! MMMMmmmm finom nyúl a kedvenc ételem! már csak azért is mert nem olyan mint a csírke ez sokkal jobb!
2009. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Gyorsan vidd el az állatorvoshoz szegénykét:(
2009. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
El kell vinni a nyúlambulanciára!
2009. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!