Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörény kiskorban ugye...

Vadászgörény kiskorban ugye 5-ször kell etetni hogy tudom megoldani ha mondjuk suliba vagyok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 18. 23:04
 1/4 LeGrady ***** válasza:
Mi mindig szünet/szabadság isejére időzitettük azt, hogy új göri jön a családba, így volt lehetőség gondoskodni róla, illetve meg is szokott minket. Nem olyanok mint a kutyák, nem eszik magukat túl, tehát egyszerűen kiteszel neki elegendő kaját és szépen beosztja - ez gyakorta eldugással is együtt jár, nem árt nyitva tartani a szemed!
2013. júl. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor mondjuk reggel berakok egy bizonyos mennyiségű kaját és azt beossza egész napra?
2013. júl. 19. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, naponta olyan háromszor érdemes neki kaját adni. A száraztáp ugyan nem olyan büdös, de a nyers húst nem hagyhatod kint egész nap. Adsz annyit, amit azonnal megeszik, majd kicsit később eléteszel ugyanennyit. Olyan két-három óra múlva szokott újra rájárni. Ha az elején kitapasztaltad, akkor elég egyből dupla adagot adni, beosztja.

Az iskolaidő nem tudom, hogy lenne neked, de reggel adsz kaját, talán délután épp hazaérsz úgy, hogy másodjára megetesd. Ha ez nem megy, adj neki több száraztápot, azt elropogtatja, amíg kap rendesen enni. Vagy valaki, aki hamarabb ér haza, megetetheti (előre kimért, porciózott adagokat javaslok). Este megint kap, és ennyi.

De ahogy az első mondta: inkább akkorra időzítsd a kicsit, amikor otthon vagytok. A legelején mindenképpen jó, ha figyeltek rá. És a picinek a darált nyakat ajánlom, egyrészt mert jót tesz neki, másrészt mert azt nem viszi messze és dugja el. Amikor nagyobb lesz, az egészben kapott húst elérhetetlen helyekre begyömöszöli (nekünk az ágy alján a szövetet kikaparta, bemászott és oda rejtette el... egy napig kerestük a rohadó húst, mire meglett).

2013. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valaki nem tudna írni nekem egy étrendet mondjuk? meg hogy mi mennyibe kerül egy hónapra köszönöm előre is :)
2013. júl. 19. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!