Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek is hülyeség törpe...

Szerintetek is hülyeség törpe hörcsögnek játékot berakni helyére ( mókuskerék, odú, búvóhely persze ez alól kivétel, az van neki)? Mérleghintát vettem még neki anno, meg szalma labdát, de rá se hederített

Figyelt kérdés

nappal alszik, éjszaka meg csak a mókuskereket használja a kis drága:) két helye van ahova bemehet faházikó, meg egy kerámia gomba házikó.

Szerintetek is ezen játékok csak pénzkidobások lennének?


a fából készült billenős hintát sem használja nálam


2013. júl. 20. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy hörcsögnek nem kell sok dolog. Alom, ketrec(vagy netán terrárium), étel, kerék, wc papír guriga.

Ennyivel bőven elvannak.

Nem egy akrobatáról van szó, hogy ennyi minden kelljen neki. :)

Szerintem amúgy a ketrec jobb nekik és jobban ki is használják. Anno az enyém felmászott a tetejére és azon lógott, míg le nem esett. :D

2013. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ok. köszi

megfigyeltem rohangálni rohangál, de inkább a mókuskereket tekeri éjszaka is, utána meg kidől picit, valahol lepihen , utána megint tekerés, megint pihi:)


ahogy megfigyeltem annyira nem is vágyik nagy helyre, nem igen mozog, kivéve mókuskerék hajtás éjszaka.

Műanyag alagutat azért vettem, amit össze lehet illeszteni, abban szívesen végigfut

2013. júl. 20. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülyeség. De csak akkor kell többféle játékot berakni neki ha tágas helyen van, tehát azért legyen helye bőven szaladgálni is.

Az én aranyhörcsögeimnek (akik persze külön ketrecben vannak) is van sok fajta játékok. Igaz az, hogy a csőrendszert és a mókuskereket használják a legtöbbet, de azért néha játszanak a csengős labdával és másznak a csúszdán, és a hintát is használják.


Lehet pont akkor használja, amikor te nem veszed észre. De a mókuskerék és csőrendszer valóban a kedvencük.

2013. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mókuskerék a legfontosabb mind közül (de gondolom már rájöttél), mert a természetben is egy éjszaka alatt több kilométert megtesznek. A többi dolog szintén jó (bár ha nem használja kétséges), mert élménydúsabbá teszik a környezetét. Sok lehetőség nyilik meg előtte.
2013. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!