Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak, ha büdösek a...

Mit csináljak, ha büdösek a tengerimalacaim?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon érzem, de apukám mindig mondja, hogy nagyon büdösek, pedig 3 naponta takarítom a ketrecüket. Mondtam ha naponta takarítanám, nem lenne semmi szaguk de azt mondja, az túl drága lenne. A nagymamám is mondta hogy nagyon büdösek. Ha rakok légfrissítőt, vagy valami illatosítót a szobámba attól jobb lesz?

2013. júl. 20. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Sűrűbb takarítás, szagosító a szobába, csutka alom!
2013. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rakj a forgács alá macskaalmot.
2013. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez volt a hörimmel is, egyetértek az előttem szólóval, a macska alom bevált nekem
2013. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
NE!!! Macskaalmot ne! NEm jó a tengerimalacnak egészségtelen, nem véletlenül macskaalom a neve, és nem tengerimalacalom. ne hogy azt tegyél alá! Nekm tudom mekkora a ketreced és a 120×65 centiset 1 héten egyszer takarítom és nem büdös. Rakj alájuk több forgácsot és 1 vödörrel szoktam, sok forgács, és ennyi.. Illetve egy legfrissítő sem lenne rossz a szobáda, de macskaalmot ne tegyél be!! A legroszabb döntés lenne hidd el!
2013. júl. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az előttem szóló nem az a youtubos?
2013. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen én vagyok. Egyébként itt leírják a gemon.ro-n is hogy nem jó nekik a macskaalom. [link]
2013. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Max akkor ajánláj mások is, ha nagyon jó minőségi, egy nagyon drága fajta, ami nem porzik meg ilyenek, és csak egy vékony réteget teszel alúra, és nagyon sok forgácsot öntesz rá, mert nem kéne a malaccal érintkeznie... Egyébként szerintem sokat nem segítene, meg a macskaalomnak is van egy fura szaga amit a malacok nem biztos hogy díjaznának, mert nagyon érzékeny a szaglásuk:|
2013. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy hímek? Amíg nem ivartalaníttattam a fiacskáimat ők is irtó büdösek voltak, de ez a műtét után megszűnt.
2013. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nőstények.
2013. júl. 23. 11:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg megfürdethetnéd őket..
2014. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!