Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó ez a fajta forgács aranyhör...

Jó ez a fajta forgács aranyhörcsögnek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most pár napja lett egy új családtag, egy fiatal 5 hetes kis aranyhörcsög. Van még egy idős aranyhörcsögöm egy másik ketrecben.

Panzi citrom illatú forgács volt alatta és nagyon tüsszögött tőle sokszor megállás nélkül, ezért kiszedtem. Gondolom túl poros volt, mert úgy vettem észre. Az idősebb aranyhörinek nem volt baja tőle amúgy.

De ennek az új kis hörinek nem jó ez úgy látom, nem bírja a tüdeje. Ez a Halywood forgács nem tudom milyen lehet, de ha azt írják hogy pormentes és nagyszemű akkor gondolom jó lehet neki már. De azért kikérném a véleményeteket, hogy kis hörcsögnek is jó ez? Mert azt látom hogy a nagyobb állatoknak, mint tengerimalacnak jó, mivel nagy szemű. Kicsi hörimnek is jó lesz?


Itt a link: [link]


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. júl. 21. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet poros, vagy allergiás rá. Csutka-alom a legjobb, nekem is az van, szemcsés, és nem poros, ezt sokan ajánlják! Én is ajánlom!
2013. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindig is forgács volt a hörcsögöknek.

Ehhez is ragaszkodnék. Csak szerintem váltok más fajtára, ezen még látszódott is hogy poros volt ahogyan szórtam, ezért biztos vagyok benne hogy emiatt volt a sok tüsszögése.

Remélem már most minden rendben lesz ha más fajtát vásárolok. Csak nem ismerem hogy melyik milyen. Eddig egyik hörcsögömnek se volt gondja a forgáccsal. De most úgy tűnik hogy ez nem jó az új hörikének. Próbálunk hát másik fajtát.

2013. júl. 21. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
A PRÜCSI az nálam bevált! :) :D
2013. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A Prücsi az tényleg jó, csak nem merem venni mióta történt egy olyan eset hogy egyik aranyhörcsögöm úgy járt hogy élősködők szívták a vérét, és lehet hogy a forgácsban volt valami, mivel előtte még sose vettem ilyet, akkor volt ez először és az egyik aranyhörimmel pont akkor történt meg a baj...:((



Amúgy Mütyürke a mostani egyik aranyhörcsögöm (akiről szó van a kérdésemben) már jól van, már nem tüsszög egyáltalán, teljesen elmúlt szerencsére ez nála. Egyrészt váltottam forgácsot, panzi natúr forgácsot vettem, ez vált be neki lehet, vagy az, hogy jött a hidegebb idő, nem tudom, de valami segített végül. :)

2013. okt. 7. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!