Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor szül tengerimalacom?

Mikor szül tengerimalacom?

Figyelt kérdés
A hasának átmérője 36 cm és egészen körte alakú(képet nem tudok felrakni).
2013. júl. 23. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a tengerimalac 60- 75 napig vemhes. De a has már nagy így szerintem hamarosan, a lényeg hogy légy felkészült: legyen hely nekik és az anya legyen egyedül, majd csak a gyerekeivel, idegen malac ne legyen ott mert bánthatja a kicsiket. És a kicsik hamar, 1-2 óra után már száraz táplálékot is fogyasztanak!
2013. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha látványosan mozgolódnak a picik a hasban akkor már hamarosan várhatóak. :)
2013. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)!És igen,már 1 hete kívülről is látszik a mozgás.
2013. júl. 24. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet mellette olyan azonos nemű malac, akit ismer, nem fogja bántani a kicsiket. Mikor az én malacom ellett, mellette volt a másik nőstényem, aki segített a vajúdó anyának. Amíg a 2 kicsinyét próbálta megelleni, az akkor még szűznek gondolt nőstény tisztogatta az első kicsit, meg gondoskodott róla.
2013. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha már erősen körte formájú, akkor kb. 1-2 hét lehet. A vemhesség felénél, ha óvatosan megvizsgálod a hasát, lehet érezni a kicsiket. Az utolsó napokban még a fogkocogtatásukat is lehet hallani.
2013. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még most sem szült meg,remélem azért 1-2 nap és szül.
2013. júl. 27. 20:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Most szült meg három csodaszép kis törpét.
2013. júl. 29. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!