Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom beteg. Mi...

A tengerimalacom beteg. Mi lehet vele? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy kb. 3 éves, nőstény tengerimalacom aki már pár napja beteg. Nem eszik és csak gubbaszt, napról napra fogy. Voltam vele állatorvosnál még a múlt héten, aki probiotikumot adott, hogy abból adjak neki fecskendővel minden nap, de csak nincs jobban, nincs étvágya.

Jelenleg nektárral, fecskendővel etetem, hogy ne súlyosbodjon még jobban az állapota.

Vagyon mi lehet vele? Nagyon aggódok érte.

Minden segítséget, javaslatot szivesen fogadok.



2013. júl. 22. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg egy másik állatorvos? Rostot is kéne ennie, mert így teljesen leáll az emésztése. Próbálj egy kis zabkorpát keverni a probiotikumba, szénát erőltesd akár szálanként. Megnézte a doki a fogait? A hátsókat is? Lehet, hogy túl van nőve. Meg ne sértődj, de a legtöbb ilyen jellegű bajság táplálási hiba miatt következik be.
2013. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress fel szerintem is egy másik állatorvost! Ami nagyon fontos az most a víz és széna és a víz. Tegyél tálba vizet ne önitatóba és tedd elé, illetve adj neki a szájába szénát!
2013. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egyedül van lehet hogy depressziós.Ha ez így van vegyél egy társat neki,csak nála fiatalabbat!És keress más állatorvost mert amit írtam nem biztos!
2013. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajna az enyém is gubbaszt meg nyögdécsel. voltam vele dokinál. de csak vitaminhiányt állapított meg. az én tapasztalatom szerint nagyon kevés állatorvos ért a tengerimalachoz. legtöbb csak kutyához ért meg macskához.
2014. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!