Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha összerakom a nyulat meg a...

Ha összerakom a nyulat meg a tengerimalacot akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Ha összerakom a nyulat meg a tengerimalacot akkor valami tengerinyulat vagy nyúlmalacot kapok? Volt valaki aki kipróbálta már és sikerült?

2013. júl. 25. 15:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem párosodnak. de mivel különböző a testbeszédük összeverekednek, és a nyúl halálra rúgná-karmolná a malacot.
2013. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ.
2013. júl. 26. 01:50
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni, hogy a kérdező ironikusan a vicces válaszokat köszönte meg hülye kérdésre hülye válasz alapon, vagy azoknak akik tényleg komolyan vették a kérdését és úgy válaszoltak rá. :D
2013. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én a normális nem kötekedő válaszokat köszöntem meg nem pedig azoknak akik azt hitték hogy kitört a világháború. Ja igaz csak egy olyan van a 11-es válaszíró.
2013. júl. 26. 12:23
 15/16 anonim ***** válasza:

Nen lehetséges. Megtörténhet az aktus de a pete nem termékenyül meg mert idegenek a him ivarsejtjei. Nem lehetséges. Ha a nyuszi a lány akár fenyegetésnek veheti és megtámadja.

Olvastam olyat hogy megszületett a nyulac de ez baromság. Nem lehetséges. Engem is érdekelt a dolog és nem kérdeztél butaságot mert jobb ha megtudod mint hogy kipróbáld később.

2013. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. júl. 26. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!