Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Höri+úszás/fürdetés? Lehet-e?

Höri+úszás/fürdetés? Lehet-e?

Figyelt kérdés
Törpehörim beleugrott a vízbe, gyorsan kivettem, de szeretett bent lenni, élvezte. Lehet-e úsztatni?
2009. okt. 23. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Hülye vagy. Hogy tetszett volna neki? Talán azért úszott hogy kijusson és ne fulladjon meg.
2009. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Miért ne tetszhetett neki? Én is amióta élek tudom, hogy a macskák utálnak úszni, de amikor haza hoztam egy kis feke cicát, akit az osztálytársamtól kaptam, legnaobb megdöbbenésemre imádott fürdeni, minden másnap be kellett tenni a vízbe, mert imádta és ott úszkált a vízbe meg játszott a vízzel. Szóval nem kizárt, hogy egy állat tud úszni, akkor szeret és élvez is úszni.
2009. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Simán! Második válaszadóval értek egyet, minden állat más, például egyik kutyám imádja a vizet, a másik már a kád látványától menekül. Szóval szerintem lehet ;)
2009. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat. Elsőnek: egyébként nem vagyok hülye, nem az az oldal neve: "amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted"??!!
2009. okt. 23. 14:52
 5/10 anonim ***** válasza:
az én hörim ma fürdettem és hatszor ugrott vissza a vízbe
2009. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem vegyél neki Karácsonyra egy úszógumit és pancsizzatok együtt a kádban. -.-"
2009. okt. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Utolsó: Nagyon jót nevettem a válaszodon, nagyon humoros. Jó volt. :D xD
2009. okt. 30. 14:54
 8/10 anonim ***** válasza:
ja azt mondják hogy a patkányok imádnak úszni .Az egyémre ha ráfröcskölsz egy kis vizet akkor már menekül
2010. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mért ne lehetne fürdetni?????szerintem semmi baja nem lesz a víztől, a youtube-on láttam olyan videót ahol 2 hörcsög úszik egy medencében(törpehöri)..szóval....-.-"
2011. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja bocs 14:50: te dögölj meg!!! Miért vagy ilyen szemét?? Hülye.... -.-
2011. márc. 1. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!