Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » HOgy lehetnek ilyenek?

HOgy lehetnek ilyenek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy itt elítélik a szaporítókat. de vállalom tetteim következményét is. Május végén születtek meg a kis görényeim. Ekkor még mind a háromnak volt gazdija. Időközben kiderült hogy az egyik családban nézeteltérés támadt a görény miatt és a görényke maradt nálam. Tegnap vitte el egy srác, (ingyen adtam, ahogy a többit is)azzal hogy volt már görényük, értenek hozzá. Mégis még aznap kiírta a közösségi oldalra hogy elvihető. Nekem meg írt, hogy nagyon vad mert megharapta. Hiába írtam hogy ha annyira vad akkor adja vissza, majd keresek másik gazdát, válaszra sem méltatott. Tényleg csak akkor becsülnek valamit, ha pénzbe került? Hogy lehet valaki ilyen? Én azt gondoltam, hogy örülnek neki és gondoskodnak majd róla, úgy ahogy én is tettem 10 héten keresztül. (A kisgörények kézhez, alomra szoktatva kerültek gazdihoz. Minőségi kaját vettem nekik 2000 ft/kg volt a táp.)

2013. júl. 30. 15:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
soha ne add ingyen őket, mert az emberek csak a hasznot keresik mindenben. ha valaki görit akar tartani, akkor az összegyűjti rá a megfelelő mennyiségű pénzt, és ha már el tudod drágán adni neki, akkor annak is nagyobb a valószínűsége, h. a gazdi jól fog rá vigyázni, gondozni fogja. nem tudhatod, hogy akinek nincs pénze az állatra, másra is futja neki, vagy nem vmi más okból akarja megvenni.
2013. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez így van. :(
2013. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
szemetek az emberek. Nem szabad úgy látszik már senkiben sem bízni. Pedig azt hittem helyesen teszem amit tettem.
2013. júl. 30. 16:17
 4/16 A kérdező kommentje:
Az sem baj, ha nálam maradtak volna, hiszen akkor majd szépen ivartalanítottuk volna. De szerintem ez nem korrekt így. Kedvesek vagytok, de Békés megyében élek, itt tényleg szegény emberek laknak. 8000 ért tettem fel őket, de most már csak 5000ért vihetnék. Az bánt, hogy a valódi szaporítók nyomatják a kölyköket. Én pedig ezt is elszúrtam...még egy jó gazdit sem tudtam szegénynek találni...
2013. júl. 30. 16:23
 5/16 anonim válasza:
100%
Hát az ilyen ember egy szemétláda ! Minek akar az ilyen állatot tartani ? Én is pár hónapja kaptam ingyen egy méregdrága macskát, pont azért adták oda mert agresszív volt és nem bírtak vele, nem is volt idejük vele sokat foglalkozni. Az első 2 hétbe én is azt hittem vissza adom, de ahogy telt az idő egyre jobban bízott bennem és ha néha gorombáskodott is már nem adtam volna oda senkinek, 1 hónap elteltével már nem karmolt, nem fújt és már mindent megengedett. 2 hónap után tökéletes volt a kapcsolatunk, és még pár parancsot is sikerült megtanítani neki. Nem az ártól függ hogy mennyire becsülünk meg egy állatot, hanem attól hogy mennyi időt vagyunk képesek rászánni, és amint most te is megtapasztalhattad vannak olyanok akik semennyit, és esélyt se adnak rá hogy összebarátkozzanak. A görény viselkedése teljesen normális volt, 1. nap jó hogy halálra rémül, új hely, új gazda, csak az a f***szkalap, mert nem tudok arra a srácra más szót használni, ezt a mogyorónyi agyával nem volt képes felfogni. Remélem vissza kerül hozzád az állatka, és találtok neki jobb helyet :)
2013. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem válaszolt az üzeneteimre,és már feltették egy adok-veszek oldalra is, hogy ingyen elvihető. Azt hittem elájulok...ez délelőtt volt...azóta tombolok.
2013. júl. 30. 16:29
 7/16 A kérdező kommentje:
Soha sem kaptam ingyen állatot. Volt egy kutyám, az anyunak anno egy havi fizetésébe került. Tenyésztőtől hoztuk újfundlandi szuka volt első és utolsó kutyám. Azóta hogy elment ( már 3 éve...) csak a görénykém volt.
2013. júl. 30. 16:31
 8/16 A kérdező kommentje:
Sőőőt! Most nézem, hogy feltették az ingyen görényemet 5 ezerért!!!! Szerintem most kapok agyvérzést is!
2013. júl. 30. 16:36
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen embert úgy szájbaverném hogy az összes foga kiesne...
2013. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Sajnos így alalkult, de okos a más kárából tanul.....
2013. júl. 30. 20:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!