Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor kell cserélni a vizet...

Mikor kell cserélni a vizet egy törpehörcsögnél?

Figyelt kérdés
Én úgy szoktam mostanában, naponta egyszer. De mielőtt megyek suliba, vagy elmegyünk vhova, mindig kicserélem. Hivatalosan milyen gyakran kell cserélni? ( Néha napi kétszer is kiszoktam )
2009. okt. 24. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván minnél többször annál jobb. Hát most hogy hivatalosan milyen gyakran kell azt nem tudom, de vagy napi 1-szer vagy 2-szer.
2009. okt. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem itatóban van a víz, heti egyszer cserélem mikor kipucolom az egészet. Nem is nagyon isszák, csak mikor még picik. Az fontosabb, hogy naponta legyen friss zöldség, gyümölcs nekik.
2009. okt. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindennap adok neki, almát, uborkát, répát, banánt... Megvan neki a nedvdús kaja.
2009. okt. 24. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Minimum napi egyszer illik kicserélni az itatóban a vizet. Nyáron, amikor hamar felmelegszik, beposhad a víz, sűrűbben is lehet, csak örülni fognak az állatkák!
2009. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!