Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Felnőttkorú törpenyulam miért...

Felnőttkorú törpenyulam miért nem mer lejönni a szőnyegről?

Figyelt kérdés
Mióta nálunk van, pár hónapja nem tud menni a parkettán/csempén, mert csúszik a lába. :D Jókat szoktam rajta röhögni, amikor kirakom a csempe közepére, ő meg repül az ebédlőbe a szőnyeghez. Még gyerekkorában mászkált is a parkettán meg mindenhol, de már megint nem mer. Az a legviccesebb, amikor a lábtörlőn ragad, képes lenne napokig ott ülni egy helybe, még ha csak 10 centire van mindenféle kaja meg víz. :) Másnak is ilyen fosos nyuszkója van?

2013. aug. 4. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ezt csinálta:D bár ő sosem mert lemenni..volt egy nagy szőnyeg, ő azon élt, kajával se tudtam lecsalni:D aztán másfél év kellett hozzá, hogy elinduljon -szigorúan a fal mellett:D- felfedezni, azóta más mindenfelé megy..de továbbra is a szőnyeg a kedvenc helye:D
2013. aug. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D az enyémnek a ketrece pont a csempén van és amikor kiveszem ugye lerakom, és bemászik, inkább berepül a sarokba, (ketrec és fal találkozása) a ketrec alatt van egy kartonpapír, és kilóg belőle 2 centi, és próbál arra a két centire ráállni. :D evés sikerrel, dee meg nem mozdul, amíg nem rakom be az ebédlőbe :)
2013. aug. 5. 01:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Na jó, ezt elképzeltem. :D Biztos baromi vicces! :D Szerintem idővel majd elmúlik nála de azért próbáld csalogatni továbbra is.
2013. aug. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a körmét is! A mi nyuszik a körömvágás után sokkal vagányabban ugrál a parkettán... :)
2013. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok: Azért tényleg vicces, én is mindig nevettem, hogy az enyém szőnyegnyúl:D

Nálunk nem köröm kérdése volt, egyszerűen utálta, hogy a kövön csúszik a lába. Aztán sztem rájött, hogy sokkal érdekesebb dolgok vannak a szőnyegen kívül, így leküzdötte a félelmét:D

2013. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már egyszer megpróbáltuk levágni a körmét, de nagyon nehezen lehetett fogni, és mocorgott, véletlen belevágtunk a lábujjába, nem lett semmi baja, de azóta félek neki levágni. :( Azért majd még megpróbálom. De tényleg baromi vicces, mert nyitva a ketrec ajtaja. Ugye lehajthatós ajtaja van, szinte lépcsőnek is jó, ő rárakta a két első lábát, és nézte a csempét, nem tudta, hogy mennyen ki vagy nem, mert mellette 5 centivel vágtam neki a finom almát és a finom répát. :D Szerencsétlen még akkor sem jön le. :D Egyszer unatkoztunk a testvéremmel. Ráraktam a nyulamat a lábtörlőre, majd 10 perc semmittevés után a lábtörlő mellé raktam egy 40-es méretű puha mamuszot, arra ráraktam és behúztam rajta őt a csempe közepére. :D szegény megijedt, így visszateleportált a lábtörlőre. (előtte 1 centivel ott volt a nagy szőnyeg.) tehát ilyen bolond nyulam van. :) köszönöm a válaszokat.
2013. aug. 5. 13:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk a gazdik szemében annyival hasznosabb ez a szőnyegnyúl életmód, mert rárakjuk egy szőnyegre, és nem kell attól félni, hogy elszalad, elbújik a kanapé mögé, mondjuk nekem a kanapé mögött hiába nincs szőnyeg, attól még előszeretettem bemászik, csak i nem jön. -.-" :D
2013. aug. 5. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!