Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti milyen Hörcsög fajt ajánlot...

Ti milyen Hörcsög fajt ajánlotok? Én már kinéztem egyet csak lehet közbejön valami és nem lehet olyan faj.

Figyelt kérdés
Csak Törpehörik kellenek
2013. aug. 5. 13:37
 1/6 anonim válasza:
Nekem Dzsungáriai van nagyon édes :D
2013. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi én is azt néztem ki de lehet,hogy más lesz.Még nem tudom
2013. aug. 5. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
A helyedben inkább tengerimalacot tartanék. :-D
2013. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az aranyhörcsögök tetszenek a legjobban, mindig is aranyhörcsögöm volt. Rajtuk van is mit fogni, de még se olyan nagyok, hamar megszelídülnek, aranyos pofijuk van, selymes bundácskájuk, sokféle színváltozatuk, hosszú és rövidszőrűek is vannak köztük...minden-minden tökéletes rajtuk!! :)
2013. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem fogok tengerimalacot.Különben miért tartanék?A sogórnőméknek is volt és szegény dzsenit mindig megharapta
2013. aug. 5. 14:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Törpehöri az bizony jószerivel Magyarországon csak Dzsungáriai van.. :) Azon kívül ott van még a Roborovszkii és a Kínai csíkos törpehöri, de ők aztán tényleg nem kezesek.. :P És ritkán fellelhetőek is... Dzsungit ajánlom.. ;)
2013. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!