Csirigli kérdése:

Szeretnek fotos lenni es kineztem egy szerintem jo kis gepet Nikon D7100 a neve es kikernem a velemenyeteket esetleg ebben az arban talalok e jobbat? Milyen lencset ajanlotok altalanos hasznalatra?

Figyelt kérdés

Itt meg tudjatok neznin specifikaciokat

[link]

Lencset milyet vegyek hozza?


2013. júl. 7. 01:37
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem egy géptől leszel jó fotós.. Egy jó fotós egy telefonnal is ugyan olyan gyönyörű fotót csinál, mint egy milliós géppel. Amúgy ez a Nikon nagyon jó gép!:) Ja és objektív a hivatalos neve, nem lencse.:D Sajnos ebben nem tudok segíteni, világ életemben kompakt fényképezőm volt.
2013. júl. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, én fotós vagyok, az egy nagyon jól sikerült gép. Talán kezdőnek túl jó is:)


MIlyen objektíveket ajánlok neked? ha lehet, kitbe vedd a gépet, tehát legyen hozzá egy 18-55 vagy 18-105, vagy milyet is adnak hozzá.. aztán érdemes venni hozzá egy teleobjektívet, mondjuk 55-300VR-t, plusz egy fix fényerős objektívet, ami 50-es vagy 85-ös legyen. Aztán egy vaku sem utolsó dolog, ha van..

2013. júl. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

"..Egy jó fotós egy telefonnal is ugyan olyan gyönyörű fotót csinál, mint egy milliós géppel..."

Ha csak 10x15-ös méretben nézegeted a képeket, akkor talán. De egy DSLR (még ha belépő szintű is) már jelentős minőségbeli változással jár egy közepes telefonhoz képest.

2013. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18-105-öt érdemes hozzá általános használatra venni.
2013. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gergoap ***** válasza:
57%

Manapság már sok minden nem a gépen múlik, kell hozzá egy jó Photoshop program.

Ha komolyabban fogsz vele foglalkozni, kell majd egy 70-200 f/2.8, meg kis átfogású zoomok f/2.8-ban.

2013. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!