Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Baj ha sokat alszik a Japán...

CsirkeVagyok kérdése:

Baj ha sokat alszik a Japán Táncoló egerem?

Figyelt kérdés

Ma nagyon sokat alszik. A melegtől van? Remélem nincs baja

:(



#Japán #tánc #denszelő egér
2013. aug. 5. 16:58
 1/8 anonim válasza:
Hali , nem vagyok nagy egér szakértő , de nem szabad h rásüssön a nap és legyen hűvösebb szobban esetleg árnyékban , vagy fogj 1 fél literes uveget v 1l töltsd meg hideg vizzel es tedd be 1 olyan fél órára a fagyasztóban és tekerd be rongyba , inkább öregbe mert lht rágni fogja és figye, lj r hogy sokat igyon esetleg több gyümölcsöt/6öldséget amiben sok a lé ,remlemsegítettem , de sztem nm nagy gond ha sokat alszik
2013. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, a melegtől van ez.

Az én aranyhörcsögeim is többet alszanak.

2013. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nem lesz a melegtől bajuk? a nap nem süt rájuk..
2013. aug. 5. 17:12
 4/8 anonim ***** válasza:

nem lesz bajuk, csak adj nekik sok folyadékot.

Adj nekik dinnyét is, abba sok a folyadék és szeretik biztosan. Az én hörcsögeimnek az az első hogy a dinnyét eszegetik elég sűrűn.

2013. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hörcsög wellnes...
2013. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Am dinnyébol keveset mivel felfúj
2013. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak a piros gyümölcshúsát adom oda nekik a dinnyének, eddig még nem volt gondjuk vele. Minden nap azt eszik ebben a nagy melegben. Van nekik sok minden más is még, de ők először mindig a dinnyét eszik meg.
2013. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
adtam neki, de nem eszik. :\
2013. aug. 6. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!