Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörény tapasztalatok?

Vadászgörény tapasztalatok?

Figyelt kérdés

csak azt szeretném tudni hogy:

1.Barátságos?

2.Harapós?

3.Fürdetni kell?

4.Mennyibe kerül egy nem mintha számítana csak kiváncsi vagyok :D

5.Körmét kell vágni?

6.Sétáltatni kell? én úgy olvastam kell de nem biztos

Olyanok írjanak akiknek volt/van vagy jól értenek hozzá köszi :DD


2013. aug. 11. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Ha úgy nevelik. Az ideggyenge, szekrényben tartott példányok nem. (Ilyen is van, sajnos.)

2. Lásd előző. De mindegyik, még a legszelídebb is harap(hat), főleg kicsiként, amikor tanulja.

3. Csak ha nagyon összekoszolja magát. Nem android, hogy a sárban dagonyázás után beindítson egy öntisztító programot.

4. Attól függ, ha mentett, akkor maximum az oltások ára, jófejségtől függően még valami az első befogadónak. Ha tenyésztőtől, akkor egy külföldi díjnyertes tenyésztésre javasolt példány azért tud százezreket is kóstálni. Tehát nullától a csillagos égig. Tenyésztőtől, bundától is függhet, mennyi egy kölyök (angóra ritka színösszeállítással drágább).

5. Kell, gyorsan nő.

6. Nem kell, lehet. Ha nem bújik ki a hámból. Ha élvezi. Ha megvannak az oltásai. Ha van rá lehetőség.

2013. aug. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!