Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tapasztalatok? Tudnátok jó...

Tapasztalatok? Tudnátok jó kennelt javasolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mi a véleményetek a Kaposvölgyi-Harcos Vadászgörény kennelről? Valaki írt egy másik kérdésemhez egy "érdekes" választ, azóta elbizonytalanodtam. Van valakinek esetleg tapasztalata? (itt a másik kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__4030773-g.. Ha tudtok jó tenyésztőt Csongrád és Békésmegye területén annak is nagyon örülnék. Elsősorban személyes tapasztalatok érdekelnek. Google-t használni tudok, de engem csak tenyésztő érdekel! :)

2013. ápr. 8. 16:40
 1/4 LeGrady ***** válasza:

Budapestit tudokj szívből ajánlani, innen van a görik.


[link]

2013. ápr. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még van időm, információkat gyűjtök. Elsősorban kiállításokra szeretnék járni vele, "belekóstolni" a valódi görényes életbe.
2013. ápr. 9. 10:16
 3/4 anonim válasza:

Semmi baj nincs a Kennellel!

Aki elbizonytalanított, az valószínű hogy féltékenységből tette vagy mert nem kapott tőlük görit! Mi nem egyszer jártunk Náluk és 2 görink van tőlük, barátnőmnek 1. Folyamatosan tartjuk a kapcsolatot Verussal, és bármi van azonnal segít ahogy tud! Jobb kennelt nem is választhattunk volna! Csak ajánlani tudom. Gyönyörűek a görények, rendbe vannak tartva, hatalmas szobájuk van ami csak az övüké! A kicsiket pedig kézhez szoktatva, oltásokkal ellátva, alomtisztán kaptuk, ahogy vártuk is! Ne mások véleményei alapján dönts, hanem menj el hozzájuk nézz körbe az alapján dönts!


És a nyérceit láttam, megértem hogy nem mutogatja mindenkinek, hiszen nem egy rossz akarója van, gondolom aki elbizonytalanított az is közülük való erről is mesélt Nekünk! Menj el hozzájuk! Nem fogsz csalódni! Sok sikert a göri vásárláshoz, remélem megtalálod álmaid makogóját. :)

2013. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, hogy válaszoltál. Sajnos azóta változott az anyagi helyzetem. Van már egy makogókám, Picúr. Igen a nyérc hibridek nagyon csábítottak. Sajnos a fent említett okok miatt nem tudok elmenni se, mert nem a szomszédban vannak :(
2013. aug. 3. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!