Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kell még valamilyen felszerelé...

Kell még valamilyen felszerelés egy törpenyuszi fogadásához?

Figyelt kérdés

2 hét múlva elhozhatjuk az első törpenyuszinkat, még sosem tartottam nyulat, ezért nem szeretnék semmit kihagyni :) Szerintetek kell még valami? Eddig van:


- 97*57*56 cm-es ketrec, benne szénatartó, etetőtál, önitató, búvóhely

- sarokba rakható nyúlwc

- szállítóbox (48*32.5*29 cm nagyságú)

- fa pellet alom

- Versele-Laga Cuni Junior Nature nyúleledel (mivel 6 hetes lesz a nyuszi)

- széna


Minden segítő választ nagyon köszönök!



2013. aug. 12. 15:46
 1/7 anonim válasza:
Tökéletes helye lesz :) A nyuszi érdekében azért oltasd be szunyog kulancs ellen mert nagyon érzékenyek rá és ne kint tartsd a levegőn 0 -24 ben mert akkor hatast dob :) Nem egy mezei nyuszi ezert nagyon sok odafigyelést igényel:)ja és persze sok zöldséget gyümit adj neki ne nyul eledelt kapjon.Én be fektetnék egy napfény lámpára is hogy ne legyen stresszes a nyuszi elég 1 :)
2013. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lakásnyuszi lesz, köszönöm a választ :) Kap egy oltást myxomatózis ellen még a tenyésztőnél, és 10 hetesen visszük az emlékeztető oltásra (ha jól tudom, ott már komplexet fog kapni, ami RHD-re is jó)
2013. aug. 12. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:
3 hónapos koráig semmi zöldség-gyümölcs, de azt gondolom a tenyésztő mondta.
2013. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom :)
2013. aug. 12. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, jól felkészültél. Nem lesz gond! :)
2013. aug. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
trimmer v furminátor, nem tudom mennyire vedlik most, jobb megelőzni a hatalmas szőrvárat a lakásban :)
2013. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak ne vidd túlzásba a zöldeket pl saláta, mert befosik.
2013. aug. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!