Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem le a tengerimala...

Virág0 kérdése:

Hogyan vegyem le a tengerimalacomról a hámját?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ma kivittem a tengerimalackámat sétálni a kertbe(már2x-ra)ugyan úgy reagállt mi az elsőre.:c Behoztam mert éreztem,hogy kezd feszült lenni.Gyorsan felszaladtam vele az emeletre.már éreztem hogy nagyon szabadulni akar ezért betettem a helyére.És onnantól kész..teljesen meg van őrülve össze-vissza rohangál.Nem hagyja hogy levegyem a hámját:S meg akar harapni.Szerintetek hogy vegyem le róla?Már próbálkoztam uborkával meg mindennel hogy lefoglaljam és akkor sem..Létszi csak értelmes válaszokat :c kÖSZI:)

2013. aug. 20. 12:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Többet ne tegyél rá! Állatkínzás háot tenni rá, a malac nem kutya akiet sétáltatni lehet, nem tudom mi a sz*raért taláták ki ezt a tengerimalac hámot-.-
2013. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
a szobamban is kiszoktam engedi nincs elkeritve szinte oda megy ahova akar:DDDe ha kiviszem a hámot biztos nem adom rá tobbet.. mielott megvcettuk mi csak jot olvastunk rola:o :c
2013. aug. 26. 18:57
 13/14 anonim ***** válasza:
Az az elkerítés a malac érdekében is van, ha oda megy ahova akar, akkor legyél benne biztos, hogy nincs vezeték, amibe ha beleharap, akkor megrázhatja az áram és nincsenek mérgező növények a szobában.
2013. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nincsenek vezetékek mivel a nincsen tv-m,gépem stb.. csak ágy 2 szekreny meg egy iroasztal.. :D novenyek sincsenek:DD
2013. aug. 26. 19:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!