Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora ház van ebben a...

Mekkora ház van ebben a ketrecben?

Figyelt kérdés

és elég két tengerimalacnak ugy hogy délután 2 kb 8 ig kint lehetnének nyáron és hétvégén akár egésznao is

[link]



2013. aug. 20. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Két malacnak minimum ez jár:

[link]


Az elsőben elég szerencsétlen állása van a háznak, így nem marad hely a malacoknak, hogy rohangásszanak egy kicsit. Amit én linkeltem, ott a ház nagyobb pár centivel, sőt ha lépcsőt lepattintod (egyszerűen le lehet venni), akkor a teljes területen tudnak napközben szaladgálni, a házra meg simán felugranak.

2013. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit nagyobb kéne két malacnak!
2013. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én is néztem azt a ketrecet is de nm fér el :(
2013. aug. 20. 20:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Ebben meg a malacok nem férnek el.
2013. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a hozzászólásokban azt írják bőven elég 2 malacnak is. meg valaki törpenyuszit tart benne
2013. aug. 21. 09:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy ekkora ketrec max úgy jó, ha van hozzá kifutó, nekem is úgy van most, de rendeltem egy olyat amit az egyik válaszoló linkelt, és ha minden igaz, ma hozzák ki. De kifutóval sem túl jó az a ketrec, jobb, ha egy nagy helyük van. Próbálj meg helyet szorítani annak a ketrecnek, megérdemlik a tengerimalacok.
2013. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20 cm plusz helyet csak tudsz csinálni.A 80-as túl kicsi,főleg,hogy ott a ház is.
2013. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem nagyon :/ de megpróbálok bár már átnéztem párszor mindnen lehetőséget..
2013. aug. 21. 15:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon meghálálják a malacok azt a 20 centit, abban már nem gémberedik el a lábuk, mert egy kicsit meg tudnak iramodni néha, tudnak egymással játszani, időnként kergetni egymást.
2013. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én elhiszem és vennék is olyan ketrecet mer t jó áérba is van meg ingyen is kihozzzák csak ne,m fér el akárhogy is rendezgetem sehgogy sem akar összejönni:(
2013. aug. 21. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!