Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy 120-as ketrecben tartható...

Egy 120-as ketrecben tartható 3 tengerimalac?

Figyelt kérdés

Most két malacom van. De egyik ismerősömnek vagy egy, és már nem akarja tovább tartani. Én pedig gyorsan lecsaptam rá, mert eddig is sajnáltam, hogy egyedül van... így nálam, gondoltam, elférne a másik kettő mellett.


De a ketrecem "csak" 120-as.

Az ismerősöm pedig terráriumban tartja, amit én szintén ellenzek.


Ezért gondoltam, hogy talán ha befogadom, akkor segítek a malackán. :)


2013. aug. 16. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán elférnek:D
2013. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ez a malac is ugyanolyan nemű, mint az eddigiek, akkor elférnek.

Az összeszoktatásra viszont oda kell figyelni.

Mekkorák és milyen neműek a malacok?

2013. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég 3 malacnak a 120-as ketrec, de kérd kölcsön a terráriumot is pár hétre, mivel nem szabad egyből berakni az új malacot a régiekhez. A tengerimalacok területvédő állatok, és ha egy "idegen" beront a területükre, bizony össze fognak verekedni. Semleges területen kéne őket összeengedni, ahol még egyikük sem járt (vagy csak nagyon régen), mindegyiküknek ismeretlen. Ha ott barátságosak egymással, lehet próbálkozni felügyelet mellett beengedni a ketrecbe az újat. Ha összekapnak semleges területen is, akkor ketreccsere, azaz pár óránként váltogatni kell, hol a te malacaid vannak a ketrecben, és az új a terráriumban, hol fordítva. Így szokják egymás szagát, és "felkészülnek" a találkozásra.
2013. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem takarísd ki a ketrecet, és úgy tedd be a többihez, én is ezt csináltam és nem verekedtek össze semmi gond nem volt.
2013. aug. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!