Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A 7 hónapos (nőstény) házinyul...

A 7 hónapos (nőstény) házinyulamat véletlenül összeengedtem, egy éjszakára, a 4 hónapos hím házinyulammal. Ez baj? A többi lent

Figyelt kérdés
Azóta a lány nagyon harcias, tépkedi a szőrét, de fészket nem épít. Mindez egy hónapja történt. Azóta semmi jele nincs annak, hogy nyusziai lennének. Most mi baja van?

2013. aug. 28. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
ez a nyusz ,lehet azért tépkedi a szőrét,hogy még mindig haragszik magára,hogy hagyta magát annak a nyálasszájú 4 hónaposnak megizélni,D
2013. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A nyulaknál a vemhesség 4 hét, tehát még akármi is lehet a vége.

A szőrtépés a fészeképítés és az ellés előjele. Ha az első vemhesség, akkor előfordul hogy nem igazán jön össze neki, és valószínűleg a kicsiket is magára hagyja, nem foglalkozik velük, szétszórja a fészket. A 2. ellésnél már jobban fog működni a dolog.

2013. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a biztos, ha elviszed állatorvoshoz. A vizsgálat nem olyan drága, csak ha kell neki valami...
2013. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Első reakcióm: Hogyan lehet véletlenül összeengedni a nyuszikat? Ha már megtörtént vidd állatorvoshoz. Vagy ha megellik akkor itt a húsvét, olcsón vagy ingyen elajándékozod/eladod őket.
2014. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsika. Úgy, hogy elutaztunk, és apa csak késöbb (pár nappal) jött le oda. Egyik este rosszul csukta be a reteszt, és éjszaka (egy épületben vannak) együtt voltak, valszeg ugye kimászott a nagyobb, és feldöntötte a kicsi (még kezdetleges, én tákoltam) ketrecét. Apa reggel ment fel, és azt mondta ugráltak felé a nyuszik, ráadásul a kutya is bement... Am nem lett nyuszi, és azóta ilyen nem történhet meg, mert vettünk a kicsinek rendes ketrecet, tehát ha a nagy ki is jönne, akkor se tudnának... izéééé... ,
2014. márc. 4. 15:59
 6/7 Puporka Bandika ***** válasza:
épiti a fészket az eléshez!
2014. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de nemépít fészket.
2014. okt. 6. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!