Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Pénteken lesz 2 tengerimalacom...

H.B10 kérdése:

Pénteken lesz 2 tengerimalacom:D ÉS azt kérdezném h kérdezzem meg a kereskedőtöl h eddig mit adott nekik? Vagy nem lessz baja ha pl egyböl más tápot adok neki? hallottam h apránként keverjük bele a régi tápba az ujat.

Figyelt kérdés
ja és a zöldség gyümölcsel is így kell?? És még h hát elég kicsi városban lakok nemnagy állatkereskedés van itt de mindenhol van tengerimalac táp nem?

2013. aug. 28. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én anno kaptam a malacot és semmi ilyesmit nem tudtam de nem is volt baja. Azért ha ott leszel, akkor megkérdezheted. :)
2013. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell kevergetni a tápokat. én két degut vittem haza (nem kereskedőtől), tudtam mit esznek, és először én is olyat vettem nekik, de aztán vásároltam nekik egy másikat, ami jobb,és mikor elfogyott a régi, egyből olyat kaptak. kb. egy napig nem fogyott szinte semmi, 2. nap már ettek belőle, és utána már rendesen, azóta is azt eszik, egészségesebbek is lettek. :) persze ez a legjobb táp amit ehetnek, lehet, ha rosszabb minőségűt adsz a malacaidnak, annak nem fog annyira örülni a gyomruk, nem tudom...
2013. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azzal kezd amit ott adtak neki,és tarthatod azon is,ha jó minőségű.Szerintem mindenhol kapni tápot és gépen is lehet rendelni.A zöldségekkel,gyümölcsökkel nem muszáj ugyanígy.
2013. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!