Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért hullik a sziriai fekete...

Miért hullik a sziriai fekete hörcsögöm szőre?

Figyelt kérdés
Két hörim van. Az egyik bundás és fekete szőre megfakult, szürkés lett, a másiknak rendes méretű szőre rőtté változott, tehát vöröses lett. Szőrük ritkul is néhol, főleg háton, nyaki és fari részen. Bőrük is hámlik és fekete pigmentációt is vettem észre. Amúgy egészséges kis fickók, fiúk, nem verekszenek, nem vakaróznak. Rendesen táplálkoznak, kapnak vitamint is minden nap. Lehet a forgácsra allergiásak? Nem tüsszögnek. Kérlek irjatok jó tanácsokat, tapasztalatokat, véleményeket! Köszi! :D

2013. szept. 2. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Érzi a bombázás közeledtét.
2013. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Mert háború lesz
2013. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
A stressz teszi,ne engedd hogy nézze a hiradókat.
2013. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nem vagyok szakértő. Én valami bőrbetegségre tippelnék. Szerintem vidd el a dokihoz.
2013. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Klórgáz?
2013. szept. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Viccesek, de én hasznos válaszokat kérek!!!:P
2013. szept. 3. 10:04
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként a sziriai a rendes neve!!
2013. szept. 3. 10:05
 8/11 anonim ***** válasza:
de hogy valami hasznosat is mondjunk (mert így tényleg szemétség volt) szerintem vidd el egy állatorvashoz őket
2013. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kössz
2013. szept. 3. 16:56
 10/11 anonim ***** válasza:

1. Külön ketrecben tartsd őket, a hörcsög egyedül érzi jól magát, még akkor is ha látszólag jól megvannak. Lehet pont akkor történik a baj, amikor észre se veszed, ki is nyírhatják egymást váratlanul, hogy nem is számítasz rá!!


2. Hívj fel egy állatorvost, olyat aki ért is a hörcsögökhöz, tehát aki nem csak a kutyákhoz és macskákhoz ért. Aztán kérd ki a tanácsát, ha azt mondja vidd be őket, akkor tégy így!

2013. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!