Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a hajam, mit tegyek?

Ancsus12 kérdése:

Hullik a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több évig szőke hajam volt , ami nagyon tönkre tette a hajam. Kiszálkálsodott, hullik csomókba, stb. Most idővel fekete hajam lett de még alapba mindig hullik a hajam és töredezik, szálkás. Valamilyen hajkrémet vagy ilyesmiket nem tudtok ajánlani ennek segítségére?!? én arra jutottam ,hogy levágatom a hajam és póthajam lesz és akkor talán valamennyire "gyógyul" , hogy rövid a hajam és nem lesz annyira töredezett. :S de ugyanakkor gondoltam krémekre is. Érdetelmes válaszokat előre köszönöm! 17/L

2012. nov. 26. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Vágasd le rövidre, és kíméld, ne festesd be, és ne használj rá az égvilágon semmit kímélő samponon kívül! Idővel magához tér, ne aggódj!
2012. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fekete festék károsabb mint a szőke. Szóval ezzel nem oldottad meg a gondot. Az is lehet hogy a festékek összetevőjére vagy érzékeny, hagyd abba a festést.

És használj hajhullás elleni hajszeszt minden nap a száraz fejbőrbe masszírozva.

2012. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Izabell ***** válasza:

Erdélyi vagyok, ezért nem tudom, hogy a Gerovital márka mennyire elérhetô számodra....Kimondottan van Gerovital hajhullál elleni samponjuk és szérumjuk is. Nagyon ajánlom!Anyukámnak is fekete haja van és nagyon hullott a haj. Már a puszta sampon használata és az élesztôtabletta alkalmazása rengeteget segít!....Olcsó, de hatásos:)

[link]


Olvass picit utána:)

2012. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a fekete egyáltalán nem hullik jobban, csak jobban látszik a földön, így könnyebben észrevehető, és többnek tűnik
2012. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!