Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem ártana a hörimnek, ha...

Nem ártana a hörimnek, ha megfürdetném?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne tedd,elpusztulhat.
2009. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felesleges, öntisztító, tehát saját magát tisztítja víz nélkül.
2009. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én egyszer megfürdettem, azon kívül hogy torzomborz lett semmi baja nem lett, de nem akarom mégegyszer megfürdetni
2009. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem régebben voltak hörcsögjeim, és fürdettem őket nem is egyszer :) szépen megfürdettem majd megszárítottam őket nehogy megfázzanak :)kutya bajuk nem volt tőle :)
2009. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért akarod fürdetni?

Én egyszer fürdettem meg,de nem élvezte. Én csak homokfürdőztetni szoktam Őket,azt imádják:)

2009. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én hörim a friss forgácsban hempereg, gondolom, ő így "fürdik". Nem hiszem, hogy megfürdetném (hacsak a gyerek nem ragacsozná valamivel össze szegényke bundáját :=) ), szerintem nem szeretik.
2009. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezeket a kérdéseket, minek egy rágcsálót fürdetni? Ezek nem kutyák! Olvass utána, egy szakkönyv sem írja, hogy meg kéne fürdetni. Azért meg ne fürdesd meg, mert az milyen jó lenne neki alapon. Egyáltalán nem jó neki, úgyhogy ne tedd!
2009. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszin a válaszokat. Nem akarom megfürdetni, csak érdekelne hogy jólesne-e neki.
2009. nov. 3. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!