Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac tenyésztők?

Tengerimalac tenyésztők?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e olyan megbízható, felelősségteljes, jó tengerimalac tenyésztőt, aki érti is a dolgát, kedves, segítőkész, válaszol a kérdéseimre, mesél a malacairól, szívesen beszélget mindenről, ami a cocikkal kapcsolatos, és ad tanácsokat, nem csak úgy odanyomja az ember kezébe a kis malackát? Ha igen, leírnátok a tenyészet nevét, vagy belinkelnétek a honlapját? Én ezeket a tenyészeteket néztem ki, szerintetek milyen? Milyen tapasztalalatotok, véleményetek van ezekkel kapcsolatban?

[link]

[link]

[link]


Nektek honnan van a tengerimalacotok? Ajánlanátok a tenyésztőt?



2013. szept. 23. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Személyesen egyikről sem tudok véleményt mondani. De mind a hárman regisztrált tenyésztők a Magyar Tengerimalac Klubban, így nagy a valószínűsége, hogy szívesen beszélnek a malacokról, sőt őket is érdekelni fogja, hogy a kismalacok vajon megbízható, felelősségteljes, jó gazdához kerülnek-e, és szívesen veszik (általában kérik is), hogy a későbbiekben küldj képeket, írd meg, hogy mi van a malival.

A linkben felsorolt tenyésztők közül (persze attól függően, hogy milyen fajtájú malackát szeretnél) szerintem bármelyiket választhatod:

[link]

2013. szept. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Itt meg tudod nézni, hogy melyik tenyésztőnek mi az elérhetősége, sok helyen van webcím és telefonszám is.

Amit te választottál, azok közül az első kettő hosszú szőrűekkel (perui, alpaka, koronás), a harmadik rövidszőrűekkel foglalkozik.

2013. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, még nem döntöttem a fajtát illetòen:) Köszi a választ, és ha még valaki tud véleményt, vagy tapasztalatot mondani, azt szívesen veszem.
2013. szept. 24. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!