Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöl kb. mettől meddig...

A hörcsögöl kb. mettől meddig vannak ébren?

Figyelt kérdés
(tudom hogy éjszakai állatok, de hogy pontosan mikor alszanak azt nem)
2013. szept. 28. 20:31
 1/6 Révész Putricselli válasza:
Szia az egyedtől is függhet, az enyémek általában este 7-8 fele lesznek aktívak egészen hajnal 1-2-ig azután 9 fele ébrednek reggel de akkor nem aktívak csak néha néha ki járkálnak, esznek és isznak majd alszanak tovább.
2013. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez hörcsög függő. Függ a hörcsög életkorától és az évszakoktól is!


A fiatal hörcsögöm este 9-től már aktív és reggel is aktív szokott lenni. Napközben néha felébred enni és pisilni, de amúgy meg alszik.

Az öreg hörcsögöm pedig este 10-től aktív, de nem sokáig, közben-közben aludni is szokott, tehát felváltva, reggel szintén alszik, ő nincs ébren mint a fiatal.


Amikor korábban kezd sötétedni akkor korábban is ébrednek fel a hörcsögök, amikor meg később sötétedik akkor később ébrednek.

2013. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én hörcsögöm akkor aktív, mikor nincs feloltva a lámpa, illetve nem hallja a gép zúgását.
2013. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó hozzászóló!


Akkor a te hörcsögöd valószínűleg még fél tőled azért csak a sötétben aktivizálja magát.

Nálunk nem attól függ, hogy ég-e a lámpa vagy sem, hanem az időtől, tehát hogy hány óra van.

Ez mindig így is volt, pedig már 30 hörcsögöm volt. Mindegyiknél így volt.

2013. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
délelőtt pihennek, este 8-9 körül meg bepörögnek. legalábbis az enyémek
2013. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem törpehörik vannak ők is este 7-8-kor ébrednek reggel 6-kor fent vannak azt nem tudom ejszaka mennyit alszanak de mikor délután 3-4 közöt hazaérek akkor ki-kibújnak de különben egész nal alszanak
2013. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!