Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az mit jelent ha a tengerimala...

Az mit jelent ha a tengerimalacnak nagyon kilátszik a szeme fehérje? És mit lehetne csinálni hogy ne látszódjon?

Figyelt kérdés
Mert nem rég kaptam egy tengerimalacot annak is folyamatosan kilátszott de már nem fél meg semmi így nem látszik ki de vettem még 1-et hogy ne legyen egyedül és ennek meg folyamatosan így kint van. 5 éves kishugom szokta mindig kivenni őt.
2013. szept. 29. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
egyszerűen fél ...lehet hoy a hugodtól, lehet hogy a társától.
2013. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A társától tuti nem mert mindig úgy elvannak meg bújnak egymáshoz. Lehet akkor nem kéne engednem hogy a hugom kivegye? Hozzáteszem nap mint nap vagy 5x kiveszi.
2013. szept. 29. 14:49
 3/5 anonim válasza:
Az első válaszolóval értek egyet. Valószínü hogy a hugodtól fél. De ne engedd a hugodnak hogy 5x kivegye elég neki ha 1-2x kiveszi. Inkább te foglalkoz vele te vedd ki mert tőled valószínüleg nem fél.!
2013. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha kiveszi akkor mennyi időre engedjem hogy kint legyen?
2013. okt. 1. 20:43
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ajálatos ha kb 1óra max 1,5óra de több nem ajálatos :)
2013. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!