Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok jó minőségű kölyök...

Mondanátok jó minőségű kölyök tápokat amiből egy 15kg kiszerelés kb 6-7ezer forint a boltban?

Figyelt kérdés
3 hónapos németjuhásznak keresek jó minőségű tápot olyat amit már próbáltatok és bevált nektek is.

2013. szept. 23. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az ár és minőség feltételed kizárja egymást.

A kölyök tápok eleve drágábbak. Ami jó minőségű, az ennél többe kerül. Mondjuk egy 15 kilós zsák Josera Kids kb. 11e Ft.

2013. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi a Susa AZ2-vel etetjük a kutyánkat. Igaz, a mi kutyánk "csak" keverék, és már másfél éves, de nem fogunk tápot váltani, mert ez nagyon jól bevált. Egy 20 kilós zsák nekünk kb. 2 hónapig elég, és kb. 10 ezerbe kerül.
2013. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Dog chow
2013. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

6-7 ezer nagyon szűkös.És persze jó is legyen.


Brit,Josera...ezek többnyire jók,és olcsóbbak,de a kölyöktáp mindig drágább.


Mondjuk ha főzöl neki,vagy nyersen eteted,akkor akár havi 5 ezerből is kijön a kaja,csak sokkal több odafigyelést és utánaolvasást igényel.Hogy miből mennyit kell ennie a kutyusnak,milyen formában stb.

Ha a táp nem fér bele,próbáld meg a BARF vagy PREY módszert,olvass utána a neten,vagy keress olyan embert,aki ezzel foglalkozik és segítene.

De állatorvossal is konzultálhatsz,bár az a tapasztalatom,hogy némely doki a kutyák táplálása egyetemi órákon nem volt ott :)) Hogy szépen fogalmazzak.

2013. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi happy dogot veszünk, nagyon bevált. 10 kg van olyan 8000 körül ha netről rendelem és több mint 3 hónapig elég, ami szerintem 1 hónapra lebontva nem sok egy kutya helyes táplálásáért.

Azt is figyelembe kell venned, hogy általában a jobb minőségű tápok bár drágábbak, de mivel jobb a tápértékük ezért kevesebbet kell adni a kutyának, tehát szinte ugyanott vagy, mintha olcsó kaját veszel, de többet kell neki adni.

2013. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Ne haragudj utolsó,de a happy dog annyi pénzért rablás.Többszörösen bizonyítottan túlértékelt táp,teli van gabonával...10 kg kerül 10 ezerbe,azaz 1000ft/kg,az nevetségesen drága.


A Brit ezerszer jobb minőség a happynél,és még netről rendelve is 7-8ezer ft/15 kg.

És nem a gabona a fő alkotórésze,hanem a hús.


Egy német juhásznak,főleg aki most kölyök nem lesz elég 3 hónapig.

2013. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj utolsó, de az én kutyámnak ez vált be.

Az állatorvosunk javasolta és a kutyámnak is ez volt a legjobb (pedig kapott pl royal canint is).

Teljesen energikus, kiegyensúlyozottabb, alig van széklete, szinte semmi bélgázt nem ereget, a nyálkahártyája gyönyörű és a szőre is olyan szép, hogy az utcán is megállítanak, hogy mit adunk neki.

Nem érdekel ki mit mond, mi van benne (én is olvastam), de az biztos, hogy a kutyámat kicserélték mióta ezt kapja.

2013. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah, és még hozzátenném, hogy mint föntebb is írtam (már ha tudsz szöveget értelmezni) én 10 kg 8000 Ft-ért veszek. Havi lebontásban nagyon megéri, mert (mint ahogy már ezt is leírtam), több mint 3 hónapig elég.
2013. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Herczeg András ***** válasza:

2 éves lesz Németjuhászom, mikor hozzám került volna 3 hónapig válogattam hogy mi legyen a helyes táp. S Happy Dog mellett döntöttem 15 Kg Neten 13 e Ft s egy kb 1.5 hónapig elég. Nem összekeverendő a Happy Dog Natur crow táppal, az egy butított cucc. Volt amit 6 hónapos korig kellett adni neki, s a növendék táp kevesebb fehérjét tartalmaz, hogy ennek mi szerepe nem írom le de nagyon fontos könnyen utána olvashatsz, ez ment neki 1.8 éves koráig. S most is Happy Dog maradt neki felnőtt, szőre fogazata egézsége kitűnő!

Zeusz keress rá Youtube on nevem meg kutya neve s találsz sok videót. Remélem sikerült segítenem, s 5-6 e Ft között nincs olyan táp amiben még csak hasonló tápérték van....

2013. szept. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbálj a tenyésztőn keresztül venni, úgy beleférhetsz az általad megadott árkategóriába.
2013. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!