Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsögnek milyen a...

Törpehörcsögnek milyen a háztartásban megtalálható tárgyakat rakhatok be amivel el tud szórakozni?

Figyelt kérdés
Vécépapír gurigát már raktam be, bele is bújt csak utána elkezdte rágcsálni és enni!!!
2009. nov. 8. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen adok neki egy fél diót, ebből hosszas munkával kivakarássza a belét, aztán meg hurcolja a ketrecben, illetve kapott egy jól megsikált egész diószemet is, ezt is jó sok fáradsággal fellöködi a létráján, aztán meg leguritja. Szerintem mindkettő tetszik neki.
2009. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, tapasztalatom szerint, ha jó a kapcsolatod a hörivel, akkor leginkább veled szeretne szórakozni, a ketrecben csak unatkozik. Én 6 dzsungival élek együtt, és volt nekik wc gurigájuk, és nem nagy élményt jelentett nekik. A legjobb, ami tetszett nekik, az egy dobozban levő fém mókuskerék, amit együtt tekernek. Elég vicces látvány. Én ki szoktam venni őket a szobámba, és élvezik, hogy fel-le rohangálhatnak az ágyamon.

Az egyik pár ketrecében van egy cső, illetve egy faház, ezeket is szeretik.

Ezeket tudom ajánlani. Leginkább, hogy szerezz műanyag csöveket, faházikót, ilyeneket. Itt tudsz nézelődni:


[link]


Nem kell itt venned, de én is innen szoktam ihletet meríteni:)

2009. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
WC papír guriga (bár lehet megrágja egy kicsit),papírtörlő guriga, én tettem be nekik papírcsíkokat is,fészket csináltak belőle,meg a szivacsból is,csak azokkal az a baj,hogy felszívják a nedvességet és cserélni kell az alommal együtt :S
2009. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha szétrágja a gurigát, hagyd csak bent neki! Ha pisis, büdös, szétesett, cseréld ki. Ha több van bent neki, az sem baj, mindegyikbe bele tud bújni, járatokként használja majd. Diót, mogyorót is adhatsz neki, de egyedül nem fogja tudni felnyitni, úgyhogy picit törd meg neki. Répát is adhatsz neki, elrágódik rajta egy ideig.

Nem túl színes papírdobozt is betehetsz neki ház gyanánt (pl. teás doboz, instant kávés stb.)

2009. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!