Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora a legalacsonyabb...

Mekkora a legalacsonyabb hőmérséklet amit a törpenyuszi el tud viselni?

Figyelt kérdés
A nyuszkòm ketrece a kerti kisházunkban van,de itt nem fűtünk. Folyamatosan nèzem hogy hány fok lesz éjszaka,nem-e lesz.neki.hideg. A helyén a kisházban mindig plusz fok van,nincs minusz. Mikor kell behoznom,hány fok már nagyon hideg neki? Folyamatosan kivan tömve a ketrece szénával.meg bunkija is van ahova elbùjhat.

2013. okt. 5. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem ilyen pontos fok nincs hiszen ha mindig kint van akkor hozzászokik, ha veszed a fáradságot és olyan 3-4 körül felkelsz és kimész megnézni hogy milyen a füle akkor megtudod hogy fázik-e, amíg onnan nem "kapcsolja" ki a fűtést addig nem fázik, próbáld meg alulról hungarocellel és pokróccal leszigetelni a ketrecét és a többi amit tettél érte az jó neki, a lényeg szerintem hogy legyen neki egy kis üreg ahol elfér kényelmesen és a saját melegével befűti, a alatt pl sima műanyag van azt nehezebb felmelegítenie minthogy ha valamilyen anyagdarab vagy forgács stb.. ha látod hogy folyik az orra akkor azonnal vidd be és vidd el dokihoz pár napos antibiotikum kúra és felépül :)
2013. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
reggelente olyan fèl7felé szoktam kimenni hozza. eddig sosem volt hideg a füle,mindig meleg volt. megfogadom amiket írtál,alukra a ketrec alá is teszek pokrócot. köszönöm szépen hogy segìtettél!
2013. okt. 6. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!