Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hová adhatom le a használt...

Hová adhatom le a használt almot, hogy ne a kommunális hulladékba kerüljön?

Figyelt kérdés
Mindent szelektíven gyűjtök és úgy hallottam, hogy a rágcsálók alatt használt almot (faforgács) valahová le lehet adni, ha már kicseréltem alattuk és újat kapnak. Ha van ötletetek, azt megköszönöm, mert nem kis mennyiségről van szó.

2013. okt. 5. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol laksz. Ősszel szoktak osztogatni a lehullott avar összegyűjtéséhez zsákokat a szemétszállító cégek, abba bele lehet rakni a forgácsot is. De egyébként nem gyűjtik szelektív hulladékként és mivel nem is veszélyes hulladék, csak pénzért adhatod le.

Vagy beteszed a háztartási szemétbe és mivel az lesz több, többször kell elvitetni, vagy beviszed személyesen a legközelebbi hulladékudvarba, de ott is fizetsz és simán beleöntik a többi szemét közé.

2013. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Megyeszékhelyen lakok. Külön fizetni nem akarok érte, mert elmegy a kommunálisba, amiért ugye eleve fizetek. Csak gondoltam tudják még valahol hasznosítani. (pl. fűtésre).
2013. okt. 7. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!