Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulat hol érdemes venni és...

Nyulat hol érdemes venni és mennyiért Ketrecet (nyúlnak) használtat vagy újat keressünk?

Figyelt kérdés
...és esetleg valaki tud olyan nyuszit ajánlani, ami nagyon barátságos, kedves és be lehet arra "tanítani" hogy csak egy helyre pisiljen és kakiljon?...és szereti a társaságot ésa törődést, nem csak egy sarokban gubbaszt egész nap, hanem eleven kisállat?

2013. aug. 28. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

újat keress, én zooplus.hu -ról rendeltem.


minden nyúl alapvetően barátságos, és szobatisztaságra szoktatható. a többi egyedfüggő, és nem fajtafüggő.

2013. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi

:)

esetleg 10 000 Ft-nál olcsóbban nem lehet venni új ketrecet nyúlnak?

2013. aug. 29. 11:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Használtat biztos.
2013. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Írj üzit én tudok pár ötletet adni én is nyuszi tulajdonos vagyok!! :)
2013. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szoszicsaj75 válasza:

[link]

Az én nyuszikám innen van, csodálatosan szépek nála a nyuszik. Egészségesek, barátságosak, kézhez vannak szoktatva, gyakorlatilag szobatiszták. Kapsz mellé kajacsomagot is, és ott lehet jó áron venni ketrecet, alomtálcát, pelletet és még sok egyebet is. Amikor elhozod a nyuszit még egy "használati útmutatót" is kapsz, hogy úgy gondozhasd kedvencedet, hogy sokáig és egészségesen éljen. Szívből ajánlom, és kívánom okozzon a leendő nyuszid neked is olyan sok örömöt, mint nekem :)

2013. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm :)

utolsó válaszolónak fő képp :)

2013. szept. 3. 16:32
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

erről vélemények?

az unoka tesóméknak ilyen fajta nyuszijuk van és nagyon édes

hamvas szürke színű :) <3

2013. szept. 4. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez ugyan 10.100, de teljesen felszerelt és ingyen házhoz viszik:

[link]


A Fressnapf áruházakban van ugyanilyen, de felszerelés nélkül (csak szénatartó van hozzá), az 8000.

2013. szept. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!