Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki vitt már haza titokban...

Ki vitt már haza titokban valami kisállatot? Mi volt a reakciójuk rá?

Figyelt kérdés
Mit mondtak? Haragudtak? Mi lett utána?
2013. okt. 6. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Vérbeli állatbolond vagyok,de a családom nem igazán az. Egyszer hazavittem egy kóbor kutyát és kidobták az utcára :@@
2013. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már gyerekként is mindig megbeszéltem otthon. Mivel sok állatunk volt, soha nem tiltották, hogy legyen kutyám vagy macskám, de azt nem éreztem volna korrektnek, hogy az akaratuk ellenére hazavigyek egy állatot. Mert ugye az lehet a vége amit első írt, az állat az utcán landol, te meg fejmosást kapsz.
2013. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkoromban nagyon állatszerető voltam, plusz édesapám is. Édesanyám meg tiszta ellenkezője. Na mi úgy csináltuk hogy kész tények elé állítottuk anyut. Volt papagáj, pinty tengeri cocák, hörcsögök, most meg kutya van. A kutya is meglepetés volt neki, ingyen kutyus volt, keverék, amikor hazajött a kutyus ott bukdácsolt. az első két napban feszes volt a hangulat, de utána fokozatosan összebarátkoztak. A kutyus megszerette anyut és a szüleim válása után sokáig furán érezte magát, hisz anyu korán kelt, a kutya már akkor felkelt és ott volt vele, és akkor hirtelen kettétört minden
2013. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen vittem haza sérült galambot, eléhezett varjút, kóbor kutyát-macskát, anyukám is állatbarát így nem haragudott, a család többi tagja meg beletörődött. .9) Mindig sok kutya-macska volt otthon, most is van 6 macska, 2 saját kutya és 2 ideiglenesen befogadott :)
2013. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Mindig is akartam valami szőrös állatkát, amit lehet simizni.

Tarthattam halat, teknőst és madarat is, de mást nem engedtek.Tizenéves koromban egyszer titokban hazavittem egy aranyhörcsögöt. Megvolt a helye, vettem almot, kaját stb.

Anya persze egyből észrevette, nem haragudott. Jó élete volt szegénykém 4 évig élt velem, nagyon kivoltam, mikor elment. És Anyu meglepett két törpehörivel. :)

2013. okt. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát én most olyanokra gondoltam, akik úgy vittek haza, hogy nem engedték meg neki, de köszi a választ.

1. Legalább annyira megengedhették volna, hogy megfürdetni, orvoshoz vinni, hogy nincs e baja, van e benne chip, meg etetni. Vagy ha az udvarra se engedte volna, vinni neki kaját valahova vagy ilyesmi. De már mind1. :/

2013. okt. 7. 15:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Hörcsögöt vittem úgy haza, h nem engedték. A válasz az lett, h amint meglátja anyukám a szobámon kívül bármelyik pontjában a lakásban, mennie kell.

Még aznap este kiszökött :D, de maradhatott :)

2013. okt. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

13 éves vagyok, de a napokban hazahoztam a panellakásunkba egy nj-keveréket az utcáról. Anya totálisan kiborult, üvöltözött,a kutyus pedig csak nézett, hogy jé!

Persze nem maradhat, most így is feszes a hangulat, de hirdetem gőzerővel. Beadattuk neki az oltásokat (zsebpénzből)... Most éppen a feje itt van az ölemben, és néz rám...

Bár lehet, hogy egy ismerős befogadja, ma jön megnézni.


Anyát egyik nap az fogadta, hogy a telefonban mondtam neki, hogy találtam egy csont sovány, kb. 4-5 éves nj keveréket, és hogy itt van az előszobában. "Kicsit" kiakadt. :P

2013. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém hazahozott a barátjától egyszer egy hörcsögöt és letette egy üvegben az asztalra. Anyukám eléggé meglepődött, de aztán összebarátkozott a család tagjaival a kis szőrgolyó. :)


Egyszer tesióráról hazavittem egy vérző rigót, nálunk volt 3 hétig, meggyógyult és elengedtük. Ezen már nem akadtak ki, viszont természetesen súrolhattam át az egész szobát utána...


Idén pedig már több kutya is volt nálunk, ameddig nem szereztünk neki gazdit, vagy nem lett meg az eredeti tulaj. Anyu már segít az ilyesmikben, apám meg csak eltűri, neki annyira nincs ínyére a dolog.

2013. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!