Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudok nekem Pest megyében...

Tudok nekem Pest megyében tengerimalachoz értő állatorvost?

Figyelt kérdés
Sajnos nem rég el kellett altatni a tengerimalacunkat, mert kb. 4 hónapon keresztül nem jött rá a doki, hogy mi a baja... neten utána olvastam és tudtam hogy atkás, de nem hallgatott rám, mint utólag kiderült tényleg atkás volt!!!

2013. okt. 7. 12:29
 1/2 Imola Ágnes ***** válasza:

HA pesti vagy, menj be ebbe a patikába, és kérdezd őket, hogy kit ajánlanak. A patika két állatorvosé, ismerik a kollegákat, és biztosan szívesen segítenek. [link]

Figyelj oda, hogy a Duna felőli oldalon lévő patikába menj be. Garantálom, hogy akit ajánlanak, az megfelelő lesz.

2013. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az Exopetben szinte kizárólag egzotikus állatokra vannak specializálódva, és sok jót hallani róluk.

Valamint a másik lehetőség, amit tudok, az az Egyetem egzotikus osztálya, bár az egyetemet sokan szidják.

2013. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!