Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tarthatok 2 csíkos mókust egy...

Tarthatok 2 csíkos mókust egy ketrecben?

Figyelt kérdés
Épp csíkos mókust szeretnék venni már a ketrecet is kinéztem 150-160 cm magas az alapja 82'58 cm. Úgy terveztem sok faágat és búvóhelyet rakok bele de azt olvastam, hogy a szibériai csíkos mókus terület védő és nem tarthatok kettőt együtt. azonos nemű mókusom lenne de félek hogy nem bírják majd egymást elviselni és összeverekednek. Egy másik oldalon azt olvastam hogy a kínai törpe mókus viszont társas állat akkor azokat tehetem együtt? Szibériait szeretnék de 2 ketrec már drága . Ha nem lehet akkor a kínait vegyem? Ők elférnek elviselik egymást? SOS!!

2013. okt. 13. 20:45
 1/4 anonim válasza:
55%
Megválaszoltad a saját kérdésed.
2013. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a kérdés ,hogy igaz e hogy nem tarthatok 2 szibériait egy ketrecben vagy van e valakinek más tapasztalata mert engem ez érdekel! Nem hiszek el mindent amit a neten olvasok ezért kérdezem. Fontos lenne. Ha ez nem lehet mert veszélyes akkor kínai mókust érdemes e venni azok szeretik e egymást?
2013. okt. 13. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tarthatsz.
2014. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz mindenáron 2-t? Jó a szibériai egyedül is, nekem úgy van, nem lesz magányos, elhiheted. Kínai törpét nehezebb és drágább is beszerezni, de az valóban párban él. Én a szibériait ajánlom, sokkal szebb és aranyosabb is.
2014. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!