Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most kisfiú, vagy kislány...

Most kisfiú, vagy kislány tengerimalac?

Figyelt kérdés

Az állatkereskedésben azt mondták, kisfiú, de itthon a kifejlett hím tengerimalacom a játszópajtásnak szánt kis Gandyt meg akarta erôszakolni, az meg teljesen be van szarva. Különraktam ôket. Szegényke csak négy hetes... :S :)


így néz ki a nemi szerve:


nem tudom eldönteni, hogy y, vagy i alak. mert az y felsô kis háromszögében van egy kuki szerû dudor... de nem olyan, mint Mudnak, az 5 hónapos hímemnek. Neki tökéletesen látszik a kukija!


2013. okt. 16. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hím tengerimalacok is erőszakolhatják egymást, nemcsak a hím a nőstényt. Ilyenkor a dominanciájukat fejezik ki. Képet tudnál felteni a malacod ivarszervéről? úgy könnyebb lenne megállapítani a nemét. Egyébként a hímeknél előfordulhat, hogy csak hetekkel később lesz látható a hímvessző, nekem is volt olyan malacom, akinél 4 hetesen nem lehetett 100%-ra megállapítani, hogy hím-e.
2013. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Óvatosan nyomd meg a pociját a popsi fölött,ha fiú ki jön a kuki.
2013. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!