Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mondanátok olyan kisállat...

Mondanátok olyan kisállat webáruházakat ahol bő választék van játékokban hörcsögöknek?

Figyelt kérdés

Konkrétan ezt a játékot szeretném mindenképp megvenni az egyik hörcsögömnek: [link]

Csak nem erről a webáruházból szeretném rendelni mert itt előre kell fizetni...stb.stb.


Tehát valami más netes kisállatboltokat tudnátok mondani, minél többet? Hol találom meg ugyanezt a játékot?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. okt. 17. 20:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Google-be már kerestem, de még mindig nem találtam rá a megfelelőre. :(
2013. okt. 17. 20:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ilyet a fressnapfba láttam.
2013. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


itt elvileg van utánvét de van postaköltség is ..

acanashop van még ők megbízhatóak de ott nem láttam ilyet..

2013. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt én is néztem már, ismerem az oldalt, de nem pont ugyanolyan játék van ott mint amit én linkeltem. Nekem pont ez kellene.

Fressnapf meg nincs a közelben. :(


Tehát úgy látom sehol nem találok. :(

2013. okt. 19. 10:31
 5/7 A kérdező kommentje:

Na de még gondolkodom rajta mégis csak.


Csak az is eszembe jutott, hogy a kötél ami lelóg és lerágja a höri az nem veszélyes neki? Nem fullad meg tőle, mert gondolom szétrágná, nem?

2013. okt. 19. 10:38
 6/7 anonim ***** válasza:
fogós kérdés.. de mi lenne ha csinálnál neki, biztos van apudnak a mindenes szekrénybe vagy kisházba ilyen madzag/spárga amit nem baj ha megeszik, és valami erősebb botokat rákötsz és beteszed neki ha nem rágja azt szét akkor a játékot sem fogja és így nem dobsz ki felesleges pénzt az ablakon :)
2013. okt. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
CAMPONA!! Nagyoooon nagy a kisállatkereskedés,nagyon nagy a választék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
2013. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!