Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fából készült ketrec Degunak?

Fából készült ketrec Degunak?

Figyelt kérdés
Rendeltem fából készült ketrecet 3Degunak az egész berendezett, 1oldala plexi teteje rácsos, 3oldala tömör fa! 150x80x90 es méretű! Megfelelő lesznekik
2013. okt. 21. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod hogy megfelelő, akkor hol itt a kérdés? :D

Am ha kezeletlen fa akkor lakkozd le vizes bázisú lakkal, az nem ártalmas ha megrágják. Viszont ha a kezeletlen fát lepisilik soha nem jön ki belőle.

2013. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Am tudnál linkelni képet róla, vagy az oldalt ahonnan rendelted? Engem is érdekelne. C:
2013. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2013. okt. 21. 20:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez lenne az! Amazon.de-n rendeltem, , Németországban élek nem tudom van e otthon amazon.....nem tudom, hogy tutira jó lesz e nekik ezért kérdezem! Mert ha nem akkor vissza küldöm!
2013. okt. 21. 20:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem lehet rendesen tisztítani, és amúgy gyanítom 1 óra alatt kirágják magukat.
2013. okt. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Takarítani lehet ugyanis minden elem kivehető, kívülről van csavarral rogzitve, vastag tömör fa nem preselt fa lapokbol van ezért nem hiszem, hogy kiragnak magukat! Most ketrecben vannak azt sem ragjak! 7hetes mind a 3 sokkal jobban foglalkoztatja őket a mókus kerék meg az evés! :-D
2013. okt. 22. 07:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el, mit írnak róla a vásárlók.

Az előrefúrt lukakat ki kell takarítani összeszerelés előtt, tiszta sorja az egész. Olyan rések vannak, ahol a forgács kijön.

Nem tömör fa, ha megnézed a képet, hanem lécek egymás mellett (mint a lambéria), az alja csak 5 mm vastag...


A link amúgy egy hörcsögketrec, az általad írt méretben nem találtam az amazonon hasonlót.

Akkor viszont kicsi lesz a házikó is.

Én ezt találtam, gondolom ugyanaz, csak ezen jobban látszik a ketrec:

[link]

2013. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Arról nem is beszélve, hogy a deguknak a magas ketrec való, inkább felfelé kellene 150 cm-nem lenni, nem az alapjának.

2013. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem lecekbol van hanem lapokból, most raktuk össze, hat egy okadek munka volt! Ilyen rossz leírást még nem láttam életemben! A haz sem lett kicsi egyébként patkánynak is "ajánlják"!Ha annak megfelelő méretben akkor szerintem degunak sem lesz kicsi, rosszul gondolom? A 3plexibol 1et kicsereltunk rácsra, nem akarom, hogy ne szellőzön nekik eléggé! Beraktam a saját hazikojukat is meg a mókus kereket is úgy nézem elegedettek! Ami rossz! Ha marad a plexi akkor nem lehet az itatot rögzíteni!
2013. okt. 22. 17:20
 10/10 A kérdező kommentje:
Az alja 2cm vastag!
2013. okt. 22. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!