Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörcsögöm most kapott...

A törpehörcsögöm most kapott egy ketrecet a terrárium helyett, és úgy rágja a rácsot mint egy örült. Ez jelenthet problémát?

Figyelt kérdés

Kb. 8 hónapos fiúhörcsög, életében először van ketrecben.

Úgy rágja a ketrec rácsait, mint ha nem bírná vagy nem is tudom... Mintha beleőrült volna abba hogy ketrecben van.


Amúgy jól be van rendezve, van bent futókerék, és sok sok bújócska.


Lehet hogy feleslegesen aggódom, de ti mit tapasztaltatok mikor ketrecbe tettétek a hörcsögeiteket?:D



2013. okt. 20. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Ha van benne áram akkor probléma.
2013. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem szeretem a ketrecet. Nekem is állandóan rágták, de olyan szinten hogy az orruknál a szőr kikopott. :( Azóta terráriumban laknak, ott jobban szeretem. Hiába volt faág nekik, meg miegyéb, mégis a rács volt az unalom űző rágnivaló.
2013. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Igen.Kisebesedhet a szája,a foga károsodhat stb.,válts át a terráriumra.
2013. okt. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha megfelelő méretű a ketrec akkor nem fogja rágni. Mert hiába van jól berendezve ha nem elég nagy az alapterülete a ketrecnek!!

Ezt azért mondom, mert itt van rá az én élő példám, Mütyürke aranyhörcsögömnek két giga nagy ketrec van összekapcsolva csőrendszerrel. Már több mint 3 hónapja nálam van a höri, és még soha nem rágta a ketrecet, elfoglalja magát, van hol szaladnia és neki is jól be van rendezve, rágcsál, hajtja a mókuskereket, szaladgál egyik ketrecből a másikba, jól érzi magát! És még minden nap egy 20 percre ki is szoktam venni szaladni a lakásban is.

2013. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A terráriuma ugyan akkora volt mint a ketrec... Épp ezért nem értem. Úgy csináltam meg, hogy ki tudjon mászni a tetejére, és ott körül tudjon nézni. (letakartam egy nem használt terráriummal). Kösz a válaszokat
2013. okt. 21. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!