Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Házilag patkány csapdát lehet...

Házilag patkány csapdát lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy kis helység ahol az újságpapírokat,szerszámokat tároljuk,és ma este mentem el előtte,és hallottam hogy valami mászkál ott bent,igen hevesen és szerintem patkány volt.Már ez előtt is idekerült valahogy de az aztán eltűnt,csak a "nyomát" láttuk.Ettől nagyon gyorsan megszeretnénk szabadulni,mert kutya is van,ha véletlenül észreveszi és belekap vagy valami,kitudja mit kaphat el...Lehet valami kis egyszerű,mégis biztos csapdát állítani ennek az állatnak?Mondjuk ketrec nincs itthon,de remélem anélkül is ellehet valahogy fogni.


(Kérlek titeket,hogy a kérdésre válaszoljatok,mert nem akarok senkivel itt veszekedni a beszólások és kötekedések miatt)



2013. okt. 25. 21:37
 1/1 emir72 ***** válasza:

Erre keress rá a Net-en: Állatcsapda S. Ez nem csak a házipatkány, de a (nagyobb testű) vándorpatkány befogására is alkalmas. Ha körülnézel a gyártó honlapján tippeket is találhatsz. Ha viszont felhívod, legyen pár perced, mert addig nem nagyon akar neked eladni semmit, amig meg nem győződik, róla, hogy biztosan jó lesz a készülék.


Házi praktikákat a gyakorikerdesek.hu-n is találhatsz, már többször leírtunk párat, nézz körül!

2013. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!