Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy kis emlőst akarok. Mennyi...

Egy kis emlőst akarok. Mennyi törödés szükséges?

Figyelt kérdés

minden nap du.4re érek haza és hogy addig mi bírja ki foglalkozás nélkül:P Vadászgörényt akarok nagyon ami szobatiszta csak nemtudom hogymicsinálna addig a szobámban amíg én iskolában vagyok:S tippek ötletek?:S

Egyépként még nemvolt semmilyen állatom amivel komolyabban foglalkoztam, ez volna az első


2009. nov. 13. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vadászgörény elsőre szerintem húzós lenne neked. Egy vadászgörény nagyon sok törődést igényel! Sokat! Teljesen más bánásmódot, mint egy tengerimalac, hörcsög, csincsilla. Nem írom le miket, nézz utána a neten, de szerintem elsőre ne egy görénnyel kezd. Szerintem ami neked való lenne, az egy tengerimalac. Vagyis inkább kettő, mert amíg te suliban vagy, addig sem unatkoznak. Nagyon aranyosak, kedvesek, cuki hangokat adnak ki, szóval egyszerűen tündériek. Könnyű őket tartani. De ha egyedül is tartod, és 4-től már otthon vagy, azt a pár órát kibírja egyedül is. Úgyhogy szerintem tengerimalac.
2009. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első állatként ne vadászgörénnyel kezdd, főleg ha nincs végtelen szabadidőd...meg türelmed. Hozzájuk az kell.

Kezdhetnéd tengerimalaccal vagy hörcsöggel. Ha nagyobb kell akkor valami szobamacska, bár azzal is van rengeteg gond.

2009. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólókkal, vegyél inkább tengerimalacot, hörcsögöt, törpenyulat vagy esetleg degut.
2009. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Tényleg NE VADÁSZGÖRÉNNYEL kezd!!!!NEKEM VAN.Nem sok törődést,hanem TUDATOS törődést igényel...hidd el tudom....mi egy éven át infókat győjtöttünk míg a vadászgörénynél tettük le a voksunkat.Reggel énis elmegyek suliba,hazajövök,kicsit játszunk majd elvonul aludni....bezzeg ÉJSZAKA!!!na akkor van nagy világ XD

.Anyukám fél3-kor mindig felkel h megetesse:) akkor vagy 2 órán át játszunk :)

igen,fél3-kor fölkelünk,játszunk majd én visszaalszok.

Ilyen egy kisgürény:)

naponta 3* kell etetni kb.:görényfej nagyságút

De asszem én elb*sztam a nevelését XD

KÖVÉR,és kicsit lomha

de egészségesen dagadt :)(ha van olyan XD)

Ő előtte voltak/vannnak kutyáim,voltak békáim,hörcsögeim,halaim,papagájom

de NAGYONSZÉPEN KÉRLEK JÓL GONDOLD MEG EZT!!!

naponta minimum 15 órát alszanak,maximum 20-at

Mi nem ketrecben tartjuk,hanem szabadon DE VIGYÁZZ,MERT BEFÉR NAGYON KICSI HELYKRE IS!!!Ha elmegyünk akkor berakjuk a fürdőbe:).A fiúk kicsit sértődékenyek,de rendkívül MAKACSAK!!!Egyátalán NEM büdik de a "férfiaknak" van egy kis szaga:)ha kiivartalaníttod Őt akkor mézillata van!KOMOLY

NYERS DISZNÓHÚS NEKI !IS! HALÁLOS!!!!!!!!!!!


INFÓK:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2009. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

19:56-os vagyok:itt van pár kép a görimről Pepéről :-)


[link]


[link]


[link]


Ja,és Ő Szépségkirály volt Szegeden :)/Vadas kategória,1.helyezés/ :)

Ha tényleg akarsz,gondold meg,és ha kell segítség akkor írj privátot

e-mail címem:rebeka1997@citromail.hu

2009. nov. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem is aranyosak avadászgörények, de sztem se azzal kezdj!Nekem nyuszim van, neked csak ajánlani tudom. És az a jó, hogy az enyén például már közelebb van egy kutyához, mint egy nyúlhoz, mert pont úgy bújik meg nyalakodik mint egy kutyus :-)
2009. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem két csincsillám van, de az állattartást én sem velük kezdtem. Először kanárink volt, kettő is,utána zebrapinty, majd hörcsögök tömkelege, végül a két csincsilla.Őket is ajánlanám. Nagyon tündér kisállatok, nincs szaguk, nekik van a világon a legvastagabb bundájuk, és egy parazita se tudja befészkelni magát a bundájuk közé. Őket is csak párban lehet tartani

A vadászgörény tényleg sok törődést igényel, csak akkor vállald a tartását, ha minden szükséges dolgot meg tudsz adni neki, amibe beletartozik az idő is.

2009. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Degu, Hörcsög, Törpesüni, Cukor mókus, Tengerimalac

Én ezeket ajánlanám, ha még nem volt ilyen állatod:Bele kell kezdeni, mert ha nem kezdesz bele sosem lesz. Vadászgörény helyett én Cukormókust ajánlanék. Csak az a baj a Cukormókus társas lény szóval muszáj 2belőle mert hogyha nincs fajtársa bele is halhat

2022. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!