Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az előbb meghalt a törpehörim....

Az előbb meghalt a törpehörim. Most én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Igazából az a helyzet, hogy a macskám kapta el. Az öcsém mindig berángatja azt a macskát a lakásba. Én meg nem tudtam, hogy épp benn van, és nyitva hagytam a szobám ajtaját...szöryű bűntudatom van! És úgy sajnálom hörit! De végül is az öcsém engedte be a cicát, én viszont nem figyeltem! Ez olyan szörnyű!!
2009. nov. 14. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem te vagy a hibás .Inkább az öcséd. Felelőtlen volt.Nagyon sajnálom.Nekem kettő van. Külön vannak ,mert különben széttépnék egymást.Tegnapelőtt az egyiket beraktuk a futtató gömblyébe. És ez tesómat zavarta.Ezért véletlenül a hörcsögöt ami a gömbben volt a másik hörcsög ketrecébe rakta. 5mp után már tiszta véres volt szegénykém azt hittem nem éli túl annyi vért vesztett.
2009. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Sajnálom a hörcsögöt, azt hiszem ez jó tanulólecke volt számodra és remélem a testvéred számára is.Ha legközelebb szerzel egy másik állatot, akkor ügyelj arra, hogy mégegyszer ne fordulhasson elő.

Ne hibáztasd magad, hiszen nem tudhattad, hogy ez lesz. Legközelebb azonban legyél óvatos és figyelmes!

2009. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Te is hibás vagy,meg az öcséd is!Szegény höri...
2009. nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az öcséd volt a figyelmetlen,"jó" tanulólecke volt nektek,sajnálom!:(
2009. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tényleg tanulsgáos, de lehet h többet nem is lesz hörim mert az előző is meghalt...vagyis kimászott de nem került elő:(
2009. nov. 14. 17:23
 6/6 A kérdező kommentje:
*tanulságos
2009. nov. 14. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!